Kierowcy we Włodawie 9 marca skorzystają z bezpłatnej kontroli swojego pojazdu

Na wiosnę warto wykonać kontrolny przegląd samochodu. Teraz można to zrobić bezpłatnie podczas ProfiAuto PitStop. Na kierowców, którzy przyjadą w czwartek 9 marca, w godzinach 10-16 na parking przy supermarkecie Tesco (ul. Korolowska 27), czekać będą specjaliści z ProfiAuto wraz z MARKO należącym do sieci ProfiAuto. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Przegląd samochodu należy wykonać po każdym sezonie zimowym. Okres ten jest obciążeniem nie tylko dla układów hamulcowego i napędowego. Trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że wiele problemów pojawia się również w przypadku podwozia i nadwozia. One także zasługują na naszą uwagę. Dlatego podczas ProfiAuto PitStop diagności rozpoczną przegląd od sprawdzenia stanu ogumienia, prawidłowego ustawienia świateł oraz działania wszystkich żarówek i stanu kloszy. Kolejny etap to przegląd szyb. W miarę możliwości, samochody będą również podłączane pod urządzenie diagnostyczne.


– Ogromne zainteresowanie ProfiAuto PitStop przekonuje nas o konieczności przypominania kierowcom o regularnych badaniach technicznych swoich pojazdów. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, jak sprawność podstawowych elementów wpływa na bezpieczeństwo. Większość usterek może długo nie dawać o sobie znać, dlatego warto dokonywać powierzchownych kontroli nawet pomiędzy przeglądami, zwłaszcza w przypadku starszych samochodów – wyjaśnia Łukasz Ryś, ekspert ProfiAuto oraz prowadzący program „Projekt Warsztat” w TVN Turbo.
Ale to nie wszystko, bo ProfiAuto PitStop to również okazja do rozmowy ze ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Główną atrakcją będzie prezentacja zabytkowego Mustanga. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, VARTA i OSRAM oraz MARKO.
###
O ProfiAuto Serwis:
ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 170 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w całej Polsce. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów. Obecnie do sieci ProfiAuto Serwis należy ponad 600 serwisów samochodowych.

O ProfiAuto:
ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 170 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych oraz ponad 600 serwisów samochodowych, znajdujących się w miastach na terenie całej Polski. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonują wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz PitStopów ProfiAuto. ProfiAuto jest również sponsorem Waldemara Kluzy, mistrza (2011) oraz potrójnego wicemistrza (2012, 2014 i 2016) w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

2 komentarzy "Kierowcy we Włodawie 9 marca skorzystają z bezpłatnej kontroli swojego pojazdu"

  1. Już 8 zajmę kolejkę. Wszystko złe najlepiej naprawią oni.

  2. Ta darmowa kontrola to wielka ściema : Byłem w pobliżu no i skorzystałem :panowie po krótkim przeglądzie orzekli że prawa lampa wymaga regulacji oraz płyn w chłodnicy nie spełnia wymogów i należy natychmiast te wady usunąć . W te pędy udałem się do serwisu i co : lampa nie prawa lecz lewa , ale bardzo delikatnie za wysoko była ustawiona a co do płynu chłodniczego to był nie dawno wymieniany wraz z pompą wodną.Reasumując szkoda czasu na takie kontrole pojazdu .

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content