Gwiazdy disco polo zjadą do Hanny

Discodrom Hanna – tak nazywa się niedawno utworzona spółka, która w każdy ostatni weekend czerwca będzie organizować festiwal muzyki disco polo w Hannie. Według zapewnień pomysłodawczyni imprezy – wójt Grażyny Kowalik – będzie to największy tego typu festiwal po tej stronie Wisły.

W niedzielę, 26 czerwca, błonia nieopodal Hanny zapełnią się tłumem fanów muzyki disco polo. Wszystko za sprawą I Nadbużańskiego Festiwalu Piosenki Disco Polo i jego gwiazd. A te są naprawdę wielkiego formatu, bo swój udział już zapowiedzieli Zenek Martyniuk i jego Akcent, Jorgus, Extasy, Kamasutra oraz Never. Zanim na scenę wejdą gwiazdy, na deskach odbędzie się finał konkursowej części festiwalu. Udział w Debiutach wezmą najlepsi wykonawcy wyłonieni na wcześniejszych castingach, a ostateczny zwycięzca festiwalu oprócz nagrody będzie mógł też wystąpić z jedną z gwiazd wieczoru. Impreza będzie zorganizowana na błoniach za Hanną, tuż przy drodze do Nowego Holeszowa. Organizatorzy przewidują, że w pierwszą niedzielę wakacji do Hanny zjedzie nawet 10 tys. fanów muzyki disco polo, co uczyni z festiwalu jedną z największych tego typu imprez w tej części kraju.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Gwiazdy disco polo zjadą do Hanny"

 1. zjazd burakow

 2. czy to prawda, że głównym prowadzącym będzie włodawski wodzirej?

 3. Farkay 666 | 19 kwietnia 2016 at 16:55 |

  Dziewczyny wyciągajcie z szaf białe kozaczki, chłopaki obtrzepcie dresy ze słomy! Kroi się fantastyczna imprezaaa! =))

 4. Lepsze disco polo niż wycie Pisuarów w kościele.

 5. gdzie jest pani od promocji?

 6. Z uwagi, że włodawski wodzirej w ostatniej chwili odmówił prowadzenia gali wręczania Fryderyków, nie wiadomym jest czy Hanna nie straci takiej gwiazdy podczas festiwalu muzyki disco polo. Czekamy na informacje rzecznika ratusza włodawskiego, co się dzieje?

 7. kultura,kultura,kultura

 8. kultura kulturą tylko zastanawia mnie dlaczego nikt nigdy nie wpadł na to żeby we Włodawie zrobić jakiś festiwal. Może nie koniecznie disco polo ale jakiś inny. W takiej wiosce jak Straszęcin organizowany jest festiwal na którym w zeszłym roku był Offspring. inny przykład Rybnik i Linkin Park. czego nam brakuje?? miejsca? Uje%@#i się tych dni krokodyla które są jak wioska olimpijska. Milion ludzi, wszyscy w dresach. Kto odpowiada za promocję miasta? Może by tego kogoś zastąpić kimś innym kimś z polotem, fantazją i odwagą?

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki