“Drzewa zagrażają też tym, że rosną zbyt blisko drogi”. Rzecznik ZDW o wycinkach

– Drzewa w pasie drogowym powinny być tak usytuowane, żeby nie powodowały niszczenia nawierzchni drogi oraz nie utrudniały jej użytkowania – rozmowa z Kamilem Jakubowskim, rzecznikiem Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

  • Z dokumentu udostępnionego na Facebooku przez pilarzy z Horodyszcza wynika, że w Rejonie ZDW Włodawa na opał dla wojska wycięte zostaje 20 drzew. A ile zakwalifikowano do wycinek w tym roku na tej trasie (816) w rejonie ZDW Biała Podlaska?

– W sezonie zimowym, czyli wtedy gdy możliwa jest wycinka drzew, w całym RDW Biała Podlaska, przez który przebiegają drogi wojewódzkie Nr 698, 803, 806, 807, 808, 811, 812, 813 i 816 do wycięcia zostało wytypowanych 166 sztuk drzew o średnicy pnia od 75 cm do 235 cm.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "“Drzewa zagrażają też tym, że rosną zbyt blisko drogi”. Rzecznik ZDW o wycinkach"

  1. d.w. dla dr inż. Marzenie Suchockiej z Katedry Architektury Krajobrazu SGGW ..jako komentarz…rozpaczała nad wycinką przydrożnych drzew….

  2. to już nie ma normalnych specjalistów inżynierów i magistrów tylko po kulu albo szkole rydzyka ???

    • Są specjaliści po UW, po Politechnice Wroclawskiej np ci co zaprojektowali rurociąg po Wisłą, do oczyszczalni Szczajka. Nb, leją ścieki do Wisły? Bo coś specjaliści z njusłika i tvn już na ten temat milczą? Specjalista jest ten co się uczył i nauczył tego co trzeba. Ten co się tylko uczył to… .

      • …. jest jak starosta Andrzej Romanczuk. Zamiast rozwiązywać realne problemy w tym najważniejszy że szpitalem i chirurgia. Tymczasowe On postanowił zablokować w starostwie Facebooka. Tak to problem na miarę naszego obecnego wodza powiatowego. My tym zakazem mówimy jasno że nikt nam nie powie że nic nie robimy. A już napewno nie siedzimy cały czas na FB.

  3. Debilu. Jak zapier. a nie jedziesz i się zabijasz, to wina drzew? Nie jołopo, kierowca sam siebie unieszkodliwia. Ręce precz od drzew do kurwy nędzy. Jak byś jechał przepisowo i był skupiony na prowadzeniu, a nie komórka, głośna muza, prędkość, nieumiejętność w prowadzeniu, to żadna przeszkoda nie jest ciężka. RĘCE PRECZ PARCHU OD DRZEW!

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content