11 MEDALI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW!

W dniu 25.03.2017 odbyły się mistrzostwa województwa juniorów, których gospodarzami był klub SMS Włodawa. Zawody otworzył burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. Dla niektórych naszych zawodników były już to ostatnie mistrzostwa w tej kategorii, lecz dobrze będą je wspominać. W kategorii chłopców zwyciężył Arek Żuk wygrywając w finale z Mateuszem Baranowskim 4:1. Dobrze zaprezentował się również Kamil Hamziuk, który zajął 3 miejsce ulegając Arkowi o wejście do finału. W przedziale 5-8 uplasował się Sylwek Włoszek, a w przedziale 9-12 Kacper Bielinski. W kategorii dziewcząt zwyciężyła nasza zawodniczka Natalia Danaj zwyciężając z Aleksandrą Powroźnik 4:1 i automatycznie awansując na Mistrzostwa Polski w Wałbrzychu. Na miejscach 3-4 uplasowały się dwie nasze zawodniczki- Weronika Litkowiec oraz Natalia Gromek, a w przedziale 5-8 Klaudia Błaszczuk. Nie zabrakło również zwycięstw w grach podwójnych.

W deblu Arkadiusz Żuk i Sylwester Włoszek zajęli 1 miejsce oraz Natalia Danaj i Anna Krzak również 1 miejsce. Na drugim miejscu w kategorii kobiet uplasowały się Weronika Litkowiec i Klaudia Błaszczuk, a na miejscu trzecim Natalia Gromek z Pauliną Tatysiak.
W mixcie zdobyliśmy dwa medale, brązowe, który wywalczyli Natalia Danaj i Arek Żuk oraz Kacper Bielinski i Klaudia Błaszczuk.

ŁĄCZNIE ZDOBYLIŚMY 11 MEDALI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO. W tym dniu rozegrany był y też Drużynowe Mistrzostwa Województwa młodzików drużyna z naszego klubu bardzo dobrze się zaprezentowała zdobywając drugie miejsce w składzie- Szymon Zguczynski, Szymon Grzywna, Bartek Zawadewicz. Składamy serdeczne gratulacje naszym zawodnikom i życzymy jeszcze większych sukcesów!