Wielki sukces MKS „Mechanik” SKORPION

Dziesięcioletnia Karolina BRUCHACKA vice MISTRZYNIĄ POLSKI KICKBOXINGU !!!

ANNA SCHWEISSER pokonuje MISTRZYNIĘ POLSKI PRZED CZASEM !!!

Julia OSZUST udanie debiutuje w MISTRZOSTWACH POLSKI !

W Bałtowie, parku jurajskim, odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu kadetów młodszych i starszych w dwóch wersjach, szermierki na ręce i nogi, walki przerywane oraz walki ciągłych na macie, w zawodach brało udział około 650 zawodników i zawodniczek organizatorem była Fundacja IRON ANGELS; oraz ONE PUNCH Ostrowiec Świętokrzyski pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

Za wielki sukces można uznać występ dziesięcioletniej Karoliny Bruchackiej w kat. -28 kg trenującej od siódmego roku życia, która zdobyła tytuł vice Mistrzyni Polski pokonując w półfinale zawodniczkę z Piaseczna, minimalnie 3;2, w finale niestety Karolinka przegrała ale po dobrym pojedynku z zawodniczką z Pabianic, jest to najmłodsza zawodniczka w 16 -letniej historii klubu która sięgnęła po tytuł mistrzowski. Gratulujemy rodzicom i młodej zawodniczce !

Nie zawiodła też Anna Schweisser, która kolejna walkę wygrała przed czasem w kategorii najcięższej, Ania mimo przegranej pierwszej rundy, po wskazówkach narożnika wygrała przed czasem w drugiej rundzie z o wiele więcej ważącą i wiele wyższą MISTRZYNIA POLSKI z Zielonej Góry . Niestety Ania nie wyszła do półfinału z powodu kontuzji i zostało się cieszyć z brązowego medalu.. Paradoksem jest to że Pani sędzina oraz trenerka Kadry light contact powinna dopilnować żeby w jednej połówce nie walczyła Mistrzyni i vice Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Polski w innej formie o czym mówi regulamin, a rozstawiona powinna być Mistrzyni Polski a nie zawodniczka pani trener/sędziny-pozdrawiamy Beskid Dragon i Panią trenerkę.

Dobrze spisała się inna reprezentantka „ SKORPIONA” Julia Oszust startująca w kategorii razem z Anią Schweiser, był to debiut w tak dużej imprezie 14-letniej zawodniczki z Włodawy, co prawda Julia Oszust przegrała ale z vice Mistrzynią Polski z klubu ŁKS Boks Łódź, zajmując 6 – miejsce w Mistrzostwach Polski.

Podziękowania dla Pana Wiesława Blicharskiego- firma Handbud z Włodawy, dla Urzędu Miejskiego i Burmistrza Pana Wiesława Muszyńskiego za dotację finansowe dzięki którym możemy stawać do walki i rozsławiać nasze małe miasteczko, dla Pana Andrzeja Romańczuka Starosty Powiatu Włodawskiego za pomoc finansową. Podziękowania dla Pana Mariusza Czuja radnego Miasta Włodawy,dla Pana Piotra Linkiewicza członka zarządu za cenne rady :), dla Pana Andrzeja Wysokińskiego za przygotowanie wytrzymałościowe do walk Ani Schweisser, dla Pani Renaty Pastryk – zawsze jest z nami, dla Pani Małgorzaty Chomy – brązowej medalistki Mistrzostw Świata Full Kontakt, za poprowadzenie drużyny na Mistrzostwach Polski, dla Pana Sylwestra za cenne wskazówki. Podziękowania również wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i przesłali swoje gratulację w facebooku.

Sekcja kickboxingu MKS „Mechanik” SKORPION otwiera nabór do nowej grupy dzieci od 7 do 11 roku życia, zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w zajęciach będzie uczestniczyć nasza najmłodsza mistrzyni Karolinka.

Zajęcia dla dzieci maja charakter ogólnorozwojowy, gry, zabawy z elementami kickboxingu, zajęcia będą prowadzić licencjonowani, trenerka i trener – wielokrotni medaliści mistrzostw kickboxingu.