Potrójny jubileusz szkoły

Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Technikum oraz II LO we Włodawie będą obchodzić w najbliższy piątek, 14 października swój jubileusz 25-lecia istnienia II LO, 40-lecie technikum, zaś 70-lecie szkoła zawodowa.- Takiego wydarzenia w życiu zespołu szkół dawno nie było i nikogo nie trzeba przekonywać, że będzie ono miało charakter historyczny – mówi Eugeniusz Omelczuk, dyrektor szkoły, zachęcając absolwentów i nauczycieli do udziału w święcie.

Niech 14 października korytarze poczciwego „Modrzewiaka” zapełnią się gwarem niezwykłych rozmów i echami wspomnień o jego pasjonującej przeszłości – zachęcają nauczyciele szkoły.

Uroczystości rozpoczną się mszą św. w kościele pw. św. Ludwika we Włodawie o godz. 9.00, zaś część oficjalna będzie miała miejsce w hali sportowej szkoły o godz. 11.
Potrójny jubileusz szkoły

Źródło – Starostwo Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "Potrójny jubileusz szkoły"

  1. Pozdrowienia od nauczyciela z Zespołu Szkół Łączności w Krakowie, absolwenta II LO we Włodawie

  2. Pozdrowienia dla absolwenta II LO we Włodawie. Piękna sentencja na stronie ZSŁ w Krakowie: “Trzema sposobami uczy szkoła: przez to, czego uczy, przez to, jak uczy i przez to, jaka jest.”

  3. Jubileusz bez byłych Dyrektorów? Wymowne!

  4. szkoda, że zamiast absolwentów więcej tam było lansujących się oficjeli. z tego co widziałem zabrakło również kilku ważnych dla tej szkoły nauczycieli. szkoda, bo mogła to być fajna okazja do spotkania po latach. najważniejsze, że co niektórzy mogą się znowu polansować na srejbuku.

  5. Nie sztuką jest zrobić wypasioną imprezę kosztem innych, prężyć się do zdjęć, sztuką jest być człowiekiem, który potrafi przyznać się do błędów i wyciągnąć z nich wnioski. Ale do tego potrzeba mieć choć odrobinę pokory i SZacunku dla innych! Pozdrawiam byłych Dyrektorów,nauczycieli i absolwentów Szkoły.

  6. nie poślę dziecka do kościuszki

  7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki