MOSiR Włodawa – WZNOWIENIE ZAJĘĆ W SEKCJI GIMNASTYKI OGÓLNOROZWOJOWEJ

WZNOWIENIE ZAJĘĆ W SEKCJI GIMNASTYKI OGÓLNOROZWOJOWEJ

Drodzy Rodzice

W ramach wprowadzania „odmrażania” niektórych sektorów, w tym również sportu, uruchomione zostały niektóre obiekty sportowe – między innymi hale sportowe.

Mimo że w rozporządzeniu nie ma konkretnych wyjaśnień odnośnie wznowienia treningów dzieci i młodzieży, przyjęła się interpretacja dopuszczająca taką formę działalności. W naszym MOSiR-ze na chwilę obecną możemy wznowić zajęcia sekcji gimnastyki ogólnorozwojowej.

W związku z tym, za pośrednictwem internetu, zwracamy się do rodziców z zapytaniem, czy są zainteresowani powrotem dzieci na zajęcia w obecnej sytuacji. Oczywiście szkolenie będzie się odbywało z zachowaniem wszystkich obostrzeń – praca w grupie 18-osobowej, zajęcia „bezkontaktowe”, dezynfekcja sprzętu, brak dostępu do szatni itp.

Po uzyskaniu informacji od rodziców planujemy stworzenie specjalnego harmonogramu treningowego, który będzie obowiązywał w czasie epidemii. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu: wtorek i czwartek w godz 15:30-16:30

Wszyscy rodzice, którzy wyrażą zainteresowanie powrotem dzieci do treningów będą MUSIELI wypełnić oświadczenia na czas epidemii COVID-19, które zamieścimy poniżej. Podpisane oświadczenie będzie trzeba złożyć bezpośrednio u trenera prowadzącego zajęcia przed pierwszym treningiem. Brak wypełnionego i podpisanego dokumentu będzie skutkować niewpuszczeniem przez  trenera dziecka na zajęcia treningowe. 

OŚWIADCZENIE

MOSiR Włodawa

Zmiana wielkości czcionki