Droga W-816 zablokowana w miejscowości Kuzawka Kolonia!

Droga wojewódzka W-816 w miejscowości Kuzawka Kolonia jest zablokowana. W nocy rzeka Bug podmyła jezdnię tworząc kilkumetrową wyrwę. Jesteśmy na miejscu i dbamy o bezpieczeństwo do czasu oznaczenia i zabezpieczenia terenu. Wyznaczyliśmy też objazd drogą K-63-Janówka-Hanna.

Dzisiejszej nocy w miejscowości Kuzawka Kolonia na granicy powiatów bialskiego i włodawskiego rzeka Bug podmyła drogę wojewódzką numer 816. W jezdni powstała kilkumetrowa wyrwa zajmująca całą szerokość drogi i trasa na tym odcinku została zablokowana. Od momentu zgłoszenia policjanci obydwu powiatów jak też strażacy dbają o to by nikt nie znalazł się w miejscu zagrożonym, do czasu zabezpieczenia terenu. Kierowcy, którzy chcą przejechać drogą W-816 w stronę miejscowości Hanna kierowani są objazdem K-63- Janówka-Hanna.

Obecnie na miejscu pracownicy Wojewódzkiego Zarządu Dróg odpowiedzialnego za ten odcinek drogi rozstawiają znaki informacyjne oraz bariery ochronne.

kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla
KPP Włodawa

1 komentarz "Droga W-816 zablokowana w miejscowości Kuzawka Kolonia!"

  1. Jaka rzeka Bug? Trzeba być laikiem by pisać takie bzdury. Spływająca woda do rzeki Bug z pól po zlewie uszkodziła przepust bo miał za mały przekój. Niech wstawią przepust “skrzynkowy” 2x2m to sytuacja się nie powtórzy.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.