Droga W-816 zablokowana w miejscowości Kuzawka Kolonia!

Droga wojewódzka W-816 w miejscowości Kuzawka Kolonia jest zablokowana. W nocy rzeka Bug podmyła jezdnię tworząc kilkumetrową wyrwę. Jesteśmy na miejscu i dbamy o bezpieczeństwo do czasu oznaczenia i zabezpieczenia terenu. Wyznaczyliśmy też objazd drogą K-63-Janówka-Hanna.

Dzisiejszej nocy w miejscowości Kuzawka Kolonia na granicy powiatów bialskiego i włodawskiego rzeka Bug podmyła drogę wojewódzką numer 816. W jezdni powstała kilkumetrowa wyrwa zajmująca całą szerokość drogi i trasa na tym odcinku została zablokowana. Od momentu zgłoszenia policjanci obydwu powiatów jak też strażacy dbają o to by nikt nie znalazł się w miejscu zagrożonym, do czasu zabezpieczenia terenu. Kierowcy, którzy chcą przejechać drogą W-816 w stronę miejscowości Hanna kierowani są objazdem K-63- Janówka-Hanna.

Obecnie na miejscu pracownicy Wojewódzkiego Zarządu Dróg odpowiedzialnego za ten odcinek drogi rozstawiają znaki informacyjne oraz bariery ochronne.

kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla
KPP Włodawa

1 komentarz "Droga W-816 zablokowana w miejscowości Kuzawka Kolonia!"

  1. Jaka rzeka Bug? Trzeba być laikiem by pisać takie bzdury. Spływająca woda do rzeki Bug z pól po zlewie uszkodziła przepust bo miał za mały przekój. Niech wstawią przepust “skrzynkowy” 2x2m to sytuacja się nie powtórzy.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content