Występ zawodników SMS Włodawa w Drużynowych Mistrzostwach Województwa i złoty medal Kadetek

W rozegranych w dniu 19.03.2023 r. Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym w kategoriach Młodzików i Młodziczek, Kadetek i Juniorów wzięli udział zawodnicy SMS Włodawa. Nalepie j zaprezentowały się nasze Kadetki w składzie Nikola Wołodko i Gabriela Torbicz wygrywając w finale 3:1 i zdobywając złotym medal i awans na Drużynowe Mistrzostwa Polski. Drużyna Młodziczek w składzie Maja Kuraś i Alicja Sobiecka uległy w ćwierćfinale swoim przeciwniczkom 0:3 zajęły miejsce piąte podobnie jak drużyna Młodzików w składzie Norbert Poprawski i Ksawer Baj-Horbaczewski, która również przegrała 0:3 w ćwierćfinale. Piąte miejsce zajęła też drużyna Juniorów, w składzie Szymon Zguczyński, Bartosz Zawadewicz i Jeremi Baj-Horbaczewski przegrywając 2:3 swój mecz ćwierćfinałowy.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy rodzicom zawodników za dowiezienie na miejsce zawodów.