Wszedł do sklepu bez maseczki. Okazało się, że przyjechał samochodem bez uprawnień i z 2 promilami

Włodawscy patrolowcy postanowili wylegitymować kierowcę audi, gdy ten podjechał pod sklep i robił zakupy bez założonej maseczki. Podczas czynności okazało się, że 21 latek jest pod znacznym działaniem alkoholu – alkomat wykazał ponad 2 promile. Na dodatek przy sprawdzeniu w systemach wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Dzisiaj w nocy policjanci udaremnili dalszą jazdę kolejnemu nietrzeźwemu za kierownicą. Mundurowi podjęli czynności wobec 21-latka z gminy Włodawy kiedy ten podjechał swoim audi pod jeden ze sklepów, a następnie poszedł robić zakupy bez założonej maseczki.

Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu, co potwierdziło badanie alkomatem wykazując u 21-latka ponad 2 promile.  Jakby tego było mało, podczas sprawdzenia w systemach wyszło na jaw, że 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz mieszkaniec gminy Włodawa odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia, konsekwencje finansowe oraz zakaz kierowania pojazdami.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content