Puchar Polski Kickboxing

W kompleksie turystycznym w Bałtowie, w dniach 07-09.06. 2019 odbył się Puchar Polski w kickboxingu K-1 i kick-light, seniorów, juniorów i kadetów. Na starcie zameldowało się około 300 zawodników i zawodniczek łącznie, nie zabrakło włodawskiego „Skorpiona” MKS mechanik Włodawa, klub reprezentowały Anna Scheiserr, która debiutowała wśród kadetek starszych oraz Wiktoria Suchorab, obydwie dziewczyny zdobyły brązowe medale ale należy pochwalić Mistrzynię Polski kadetek młodszych Anną Schweisser, która w półfinale powinna wygrać przed czasem w pierwszej rundzie. W walkach ciągłych na macie można było uderzać w uda, tzw kopnięcie low-kick, w ringu można było również używać kolan.

Dzięki Państwu DROB z Urszulina na zawodach nie zabrakło niczego naszym zawodniczkom, ponadto wyjazd był finansowany z Urzędu miejskiego we Włodawie oraz Starostwa Powiatowego we Włodawie.

Park Jurajski w Bałtowie zgromadził 300 zawodników i zawodniczek, była to druga edycja. Trzynastoletnia Ania wychowanka klubu, w lipcu uda się na tygodniowe zgrupowanie Kadry Narodowej w kickboxingu, który już niebawem powinniśmy zobaczyć na Olimpiadzie.

Młodziutka Anna Schweisser po kolejnym dobrym występie zdobyła przydomek „Destroyed”, Niszczyciel.

ANIA cyt „ za rok tu przyjadę i wszystko wygram w pierwszej rundzie, już będę miała 14 lat”

Skip to content