Pomóż naturze

Piersi to niewątpliwie taka część ciała, która każdej kobiecie pozwala czuć się kobieco. Dzięki piersiom, które akceptujemy, czujemy się pewniejsze siebie. Niestety, nie każda z nas ma taką możliwość. Niektóre kobiety zostały przez naturę obdarzone małym biustem, a inne z powodu wieku i starzenia ciała utraciły jego kształt i jędrność. Rozwiązaniem nie zawsze są sztuczne implanty. Specjaliści coraz częściej proponują pacjentkom naturalne metody powiększania piersi. Są one mniej inwazyjne, okres rekonwalescencji po zabiegu jest krótszy, a efekty są takie same, jak w przypadku implantów bądź lepsze. Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje kobietom przeszczep ich własnej tkanki w miejsca, które jej potrzebują. W tym przypadku małym piersiom na pewno bardziej przyda się nadmiar tkanki, którą np. mają uda. W ten sposób pacjentka nie tylko powiększy swoje małe piersi, lecz także wymodeluje uda.

Liposukcja jako droga po większe piersi

 

Liposukcja raczej kojarzy nam się z usuwaniem nadmiernej tkanki tłuszczowej, lecz obecna medycyna estetyczna znalazła jej kolejne zastosowanie. Uzyskany tłuszcz, poddany procesom, które wydobędą z niego jego czystą postać, jest idealnym wypełnieniem tych miejsc ciała, które chcemy powiększyć. Specjaliści z Kliniki Miracki wskazują na trzy zabiegi liposukcji, które pozwalają na jak najlepsze pozyskanie czystego tłuszczu, którym można powiększyć piersi. Są to zabiegi liposukcji laserowej Lipo Life 3G, przeszczepu tkanki tłuszczowej Lipotransfer oraz liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Po uzyskaniu odpowiedniej ilość tłuszczu, lekarz za pomocą kaniuli wprowadza go w piersi, aby je powiększyć. Oczywiście taki zabieg może odbyć się tylko po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Podczas wywiadu z pacjentką lekarz dokładnie narysuje, skąd ma być pobrany tłuszcz oraz gdzie wstrzyknięty. Lekarz musi również ocenić, czy chęć powiększenia piersi ma faktyczne podstawy, czy może pacjentka ma problemy z oceną własnego ciała i nie potrafi obiektywnie spojrzeć na swoje piersi. Jeśli jednak lekarz uzna, że kobieta kwalifikuje się do zabiegu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogła dostać swoje wymarzone piersi.

 

Najlepsze efekty w krótkim czasie

 

Połączenie liposukcji z powiększaniem piersi, według specjalistów z Kliniki Miracki, przynosi najlepsze efekty. Cały zabieg pobrania tłuszczu, odwirowania go w celu uzyskania czystej postaci, oraz ponowne wstrzyknięcie w powiększany obszar trwa maksymalnie dwie godziny. Co więcej, pacjentki szybciej dochodzą do siebie po zabiegu. Piersi nie tylko są widocznie powiększone, lecz także jędrniejsze i wyglądają młodziej. Pacjentki po zabiegu nie muszą obawiać się odrzucenia przez organizm wstrzykniętego tłuszczu, jak może się zdarzyć w przypadku sztucznych implantów. Kobiety, które poddały się takiemu zabiegowi, po wyjściu z kliniki powinny unikać wysiłku fizycznego. Aby piersi szybciej się wygoiły, należy nosić biustonosze uciskowe. Pacjentki mogą zauważyć na ciele zasinienia lub odczuwać opuchnięcia, lecz są to typowe objawy, które nie powinny martwić. Kontrola lekarza oraz stosowanie się do jego zaleceń sprawią, że panie szybko będą mogły cieszyć ze swojego wymarzonego biustu.

 

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj:

http://klinikamiracki.pl/twoj-problem/male-piersi/

Skip to content