Po kłótni z dziewczyną zniszczył dwa auta

30-latek z powiatu włodawskiego odpowie przed sądem za zniszczenie mienia. Chciał odreagować po kłótni z dziewczyną, więc uszkodził dwa samochody osobowe. Swoje zachowanie tłumaczy „niepamięcią”. Narobił strat na 10 tysięcy złotych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w Sosonowicy na terenie jednej z posesji znajduje się agresywny mężczyzna i niszczy samochody.

– Jak ustalili policjanci, młody mężczyzna poprosił właściciela posesji o pomoc w dotarciu do domu, ponieważ pokłócił się z dziewczyną. Był przemarznięty po rzekomym przepłynięciu kanału Wieprz-Krzna i za wszelką cenę chciał się ogrzać w mieszkaniu lub samochodzie – mówi starszy sierżant Ewelina Semeniuk, oficer prasowyKPP w Parczewie. – Mężczyzna nie wpuścił go do siebie, co spotkało się z negatywną reakcją nieznajomego. Wpadł w złość i zaczął demolować znajdującego się w pobliżu citroena berlingo. Wyrwał klamkę, porysował lakier oraz uszkodził lewe przednie drzwi i zderzak.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Skip to content