Operacyjni po pościgu zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wczoraj włodawscy operacyjni podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali 45-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wcześniej podjął próbę ucieczki przed funkcjonariuszami. Ostatecznie wpadł w ręce stróżów prawa przed przejazdem kolejowym w kol. Pliszczyn.

Wczoraj włodawscy operacyjni w trakcie wykonywania swoich czynności służbowych w Lublinie zatrzymali do kontroli drogowej 45-latka  poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna najpierw zatrzymał się, a następnie raptownie odjechał rozpoczynając ucieczkę. Policjanci rozpoczęli pościg ulicami Lublina za poszukiwanym przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych. 45-latek uciekając przed funkcjonariuszami łamał liczne przepisy drogowe wyprzedzając w miejscach niedozwolonych i zajeżdżając drogę policjantom. Po ok. 10 minutach został zatrzymany w Kol. Pliszczyn przed przejazdem kolejowym. Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili w pojeździe, którym się poruszał przerobiony dowód osobisty.

45-latek trafił do Aresztu Śledczego w Lublinie do dyspozycji Prokuratora. Od ponad pół roku był poszukiwany listem gończym za sprawę dotyczącą wprowadzania do obrotu podrobionych towarów.

E. T

Skip to content