II Świąteczny Konkurs Fotograficzny MOJE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM ROK 2017

Święta to niezwykły, magiczny czas. Oczekiwanie na Święta umila spotkanie z Mikołajem, które często wspominamy przez całe życie . Dlatego warto jest je uchwycić i zachować nie tylko w pamięci, ale i na zdjęciach. Takimi fotografiami warto jest też dzielić się z innymi, albo zgłosić je do świątecznego konkursu fotograficznego organizowanego przez Stowarzyszenie LEPSZE JUTRO, tym razem pt. MOJE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM ROK 2017 i wygrać jedną z wielu atrakcyjnych nagród.

 W dniu 5 grudnia 2017r. nasze Stowarzyszenie ogłasza II Świąteczny Konkurs Fotograficzny   MOJE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM ROK 2017 . Konkurs realizowany jest w ramach projektu ” Chcemy być tacy sami…” współfinansowanego przez Fundację PZU w ramach Programu Młodzi Niepełnosprawni – sprawni z PZU. 

Konkurs ma na celu wzmocnienie integracji osób niepełnosprawnych ze zdrową społecznością oraz budowanie prawdziwego wizerunku osób niepełnosprawnych i promocje ich talentów niezależnych od ograniczeń jakie niesie niepełnosprawność.

W Konkursie mogą wziąć zdrowe dzieci i młodzież do 15 roku życia oraz osoby niepełnosprawne bez względu na wiek.
Prace (maksymalnie dwa zdjęcia) należy zgłaszać drogą mailową na adres stowarzyszenie.lepszejutro@interia.pl  w terminie od 06 do 20 grudnia 2017r. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w styczniu 2018r. (Regulamin konkursu w załączeniu). Osobą odpowiedzialną za realizację zadania jest p. Jolanta Kołtun – koordynator projektu, tel. 601 832 931.

Skip to content