Zdarzenie z udziałem pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego na Al. J. Piłsudskiego we Włodawie. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że w rejonie przejścia doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pieszych oraz kierującego volswagenem, 61-latka z Włodawy. Jeden z niechronionych uczestników ruchu drogowego, 58-letni włodawianin bezpośrednio po zdarzeniu trafił do szpitala. Policjanci nadal apelują do wszystkich użytkowników ruchu o bezpieczne poruszanie się po drogach.

Wczoraj kilka minut po godzinie 16-tej dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym we Włodawie na Al. J. Piłsudskiego. Policjanci udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem m-ki VW T4, 61-letni mieszkaniec Włodawy potrącił 58-letniego mieszkańca miasta, który najprawdopodobniej schodząc z przejścia nagle na nie wrócił. W wyniku tego, 58-latek upadając uderzył w drugiego pieszego, 30-latka, który znajdował się już poza przejściem. 58-letni włodawianin w wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

Teraz włodawscy policjanci ustalają i wyjaśniają wszystkie szczegółowe okoliczności tego zdarzenia drogowego i w dalszym ciągu apelują o ostrożne i bezpieczne poruszanie się po drogach do wszystkich użytkowników ruchu.

E.T.

KPP Włodawa

1 komentarz "Zdarzenie z udziałem pieszych"

  1. Bin Ladena skosił

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki