Na rzecz przywrócenia Rejonu Energetycznego

Komitet Organizacyjny powołany w sprawie wznowienia działania Rejonu Energetycznego we Włodawie składa serdeczne podziękowania mieszkańcom ziemi włodawskiej za wykazaną wrażliwość społeczną. Państwa aktywność została uwieńczona 5213 podpisami złożonymi pod petycją w sprawie przywrócenia struktur Rejonu Energetycznego we Włodawie. Petycję w Państwa imieniu przekazaliśmy do Ministra Energii z nadzieją na stosowne rozwiązanie problemów mieszkańców i przedsiębiorców powiatu włodawskiego związanych z załatwianiem spraw w zakresie elektroenergetyki.

Komitet Organizacyjny

34 komentarzy "Na rzecz przywrócenia Rejonu Energetycznego"

 1. podpisanie petycji trwa krótko i znaczy niewiele, ale gdyby z tych 5213 10% ruszyło d… i popisało umowę np. z tauronem punkt obsługi klienta powstałby w tydzień

 2. Gratuluję muszynskiemu postawieniana nogi PKS WŁODAWA ORAZ WŁODAWSKI. AZ MIŁOpatrzećjak miastonsie rozwija.

 3. Mieszkańcy Włodawy dziękują muszynskiemu za rozwiązaniesprawy Wlodawianki. Jestes cudo. A teraz idź tańczyć

 4. PKS Włodawa padł prze Związki Zawodowe SOLIDARNOŚĆ i nieudolnych PiSowców.

 5. Był będzie jest zawsze LKS! | 18 lipca 2017 at 21:17 |

  Włodawiankę to zniszczył Nilipiuk z Drobem. O problemach kadrowych wiedzieli wszyscy chodzący na mecze. Tylko ta dwójka zamiast ratować klub urządzała jakieś castingi z których śmieje się cała Polska. A potem nagle lament że piłkarze szukają normalnych klubów! 95-lecie w serie A! Lepiej się tego spier… nie dało! Był będzie jest zawsze LKS!

 6. Agata zakrzewzka | 18 lipca 2017 at 21:54 |

  Brawo muszynski

 7. Co ma Muszyński do Wlodawianki? Nie chciał dawać miejskiej kasy tak jak Wrzesień. I bardzo dobrze, że nie chcieli. Klub jest prowadzony jak za zatęchłej komuny. Czy ktoś rozlicza np. sprzedaż biletów? Wszystko na oko.

 8. Gdy widzę chełmske busy jeżdżące po Włodawie zamiast naszych PKS to jestem taka dumna z muszynskiego

 9. Brawo agato. Masz 500 podwyżki

 10. Pamiętam jak Włodawianka była klubem wielosekcyjnym. Były zapasy, koszykówka, piłka, tenis stołowy. Wtedy prezes i zarząd zrobili wszystko żeby innych wywalić. A teraz nie zostało już nic. Może ktoś się weźmie i w końcu ich wywali.

 11. Agata zakrze | 19 lipca 2017 at 04:25 |

  Gdy widzę chełmske busy jeżdżące po Włodawie zamiast naszych PKS to jestem taka dumna z muszynskiego

 12. Jesteś zalosna1

 13. Lelum polelum | 19 lipca 2017 at 08:20 |

  Czubki

 14. Klub Włodawianka nie rozlicza reklam na ogrodzeniu. Ciekawe kto bierze to do kieszeni ?

 15. Stadion jest własnością miasta, więc chyba MOSIR…

 16. Tomasz K. | 20 lipca 2017 at 08:07 |

  Odczepcie się od Wiesia, on nie ma czasu na takie głupoty jak PKS i Włodawianka, on jest stworzony do wyższych celów, do WODZIREJOWANIA!!! Poleskie Lato, ogródki działkowe, wyjazdy na Ukrainę, Izraela i Chorwacji, to jego żywioł i jego sens bycia na tym stanowisku.

 17. Bożenna i edzio | 20 lipca 2017 at 09:10 |

  Co Muszyński obiecywał przed. Wyborami Włodawie? Wlodawiance? Pracownikom pks?

 18. Mi obiecał rewitalizację i nowe miejsca pracy

 19. Wiesław mówił | 20 lipca 2017 at 10:33 |

  „…Włodawa za 4 lata, to piękne, przyjazne i mieszkańcom i turystom miasteczko. Miasteczko, w którym będzie widoczna współpraca władz z mieszkańcami, będzie widoczna współpraca władz z różnymi środowiskami, min, sportu, kultury, przedsiębiorcami, stowarzyszeniami pozarządowymi, współpraca z seniorami oraz współpraca z młodzieżą…
  Włodawa za 4 lata, to miasto z piękną, wyremontowaną „starówką”, która stanie się miejscem spotkań mieszkańców oraz turystów…
  Uważam, że największym priorytetem w naszym mieście jest podjęcie działań, które pozwolą dać nowe miejsca pracy i zatrzymają wyjazd młodych ludzi…
  mogę obiecać jedno: UCZYNIĘ WSZYSTKO CO W MOJEJ MOCY, WYKORZYSTAM KAŻDY DOSTĘPNY MI KONTAKT, WSZELKIE OCZYWIŚCIE ZGODNE Z PRAWEM MOŻLIWOŚCI, DO TEGO ABY SPRÓBOWAĆ ŚCIĄGNĄĆ TU INWESTORA…”

 20. Ten jego kontakt to chyba Dzięcioł

 21. Ale co się pobawi i pożyje na koszt mieszkańców to jego. Wystarczy zapoznać się z jego zeznaniem podatkowym, by zobaczyć ile zarobił na widzirejowaniu.

 22. Miejsc pracy stworzył od groma, ale dla swoich hahaha. Juz niedlugo pozegnamy pana M, zostal mu jeszcze tylko roczek tancowania. Tancuj panie Mariusz, tancuj.

 23. Halooo tancerz to nie Mariusz tylko Wiesław. Fakt, że był w czasie rady bardzo blisko Mariusza Z., który to bardzo mu pomagał w byciu radnym, ale aż tak to się z nim nie utożsamił, by przejąć jego imię.

  • Ciekawe czy kiedyś się dowiemy jak bardzo blisko był Wiesław H z Mariuszem Z

 24. Ba

 25. starówka, promenada, solary same porażki!!! gdyby starostwo nie zrobilo ul. 1000 lecia P.P. i ul. Korolowskiej, to nic by nie było robione w tym miasteczku.

 26. mieszkaniec | 20 lipca 2017 at 14:38 |

  tysiąc lecia i korolowska są drogami powiatowymi, remontuje je starosta, a Wodzirej głosi, że to jego inwestycja. dobrze, że chociaż Starosta wie jak zdobyć pieniądze na remonty dróg.

 27. I tu się grubo mylicie. Niespodzianki wkrótce. 🙂

 28. Co tysiaclecia i korolowska okażą sie ulicami miejskimi? Cpasz Edku?

 29. polacy są dziwni | 21 lipca 2017 at 08:44 |

  Niespodzianki to są wczesną wiosną ku uciesze właścicieli warsztatów samochodowych. Kto by nie rządził,

 30. A świstaki siedzą i nawijają te komentarze na Muszyńskiego. Ach jak boli, że jest dobrym burmistrzem i go większość mieszkańców lubi, ach jak boli. A, że tych świstaków jest pięciu na krzyż i w koło piszą to samo to szczegół.

 31. Ha ha ha ha nie rozsmieszaj! Naprawde wierzysz, w to co piszesz?! Kazdy widzi jak jest! Chyba oto sam wodzirej za pioro chwycil i poezje o sobie pisze!

 32. Po piórze piszących na elbi widać, że jest was kilku, ciagle powtarzające się frazesy to pokazują. Z grzeczności nie wymienię nazwisk, bo częściowo rozpoznaję ton i słownictwo piszących, którzy na mieście opowiadają takie same frazesy.

 33. Misiewicz, ty jak widać jesteś jedenym, który broni swojego chlebodawcę.

 34. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki