Martwisz się brakiem pracy? Załóż swój biznes!

Brak odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia, duża konkurencja na rynku pracy oraz brak odpowiedzi ze strony pracodawców to według Polaków najczęstsze przyczyny niepowodzenia w szukaniu pracy.

Czas jednak swoje niepowodzenie przekuć w sukces i… założyć własny biznes, który stworzy miejsca pracy nie tylko Tobie, ale również mieszkańcom Twojego regionu.

W poszukiwaniu pomysłów biznesowych warto zajrzeć na Pracuj.pl – znajdziesz tam również oferty współpracy biznesowej dla przyszłych franczyzobiorców. Kategoria franczyza to największa baza aktualnych ofert dla franczyzobiorców w Polsce.

Jaki biznes możesz założyć w Włodawie i okolicach?

– Właściciel placówki edukacyjnej

To idealny pomysł na biznes dla nauczycieli, pedagogów, czy absolwentów szkół wyższych właśnie wchodzących na rynek pracy. Jeśli tylko lubisz uczyć innych i masz w sobie pierwiastek przedsiębiorcy możesz założyć własną placówkę edukacyjną dla dzieci lub dorosłych.

Franczyzodawca gwarantuje niskie koszty inwestycji, szkolenia, wsparcie merytoryczne w pierwszej fazie prowadzenia biznesu, organizację działań marketingowych z uwzględnieniem uwarunkowań lokalnych, dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych oraz autorskich programów dydaktycznych pozwalających na świadczenie elitarnych usług edukacyjnych na światowym poziomie.

– Właściciel sklepu

Jeśli Twoim żywiołem jest handel możesz zastanowić się nad otwarciem sklepu. Franczyzodawca gwarantuje wsparcie w zdobyciu finansowania Twojego biznesu, szkolenia, które dostarczą Ci kompleksowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie stabilnego partnera, sprawdzony model biznesowy i właściwe narzędzia, które pomogą odnieść sukces na rynku.

– Właściciel biura ubezpieczeniowego

Kolejny pomysł na biznes to biuro ubezpieczeń. Jest to wyzwanie dla osób, które mają doświadczenie sprzedażowe, wiedzą jak budować długofalowe relacje z klientem oraz mają minimum średnie wykształcenie.

Co oferuje franczyzodawca? Współpracę w oparciu o skuteczny i sprawdzony model biznesowy, bezkonkurencyjne stawki prowizyjne, premie kwartalne i roczne, niezależność w kształtowaniu strategii sprzedażowej, wsparcie w pierwszej fazie prowadzenia biznesu oraz dodatkowe kursy i wyjazdy motywacyjne.

Wszystkie oferty pracy oraz pomysły na własny biznes franczyzowy dla mieszkańców Włodawy oraz okolic znajdziesz na stronie www.pracuj.pl

1 komentarz "Martwisz się brakiem pracy? Załóż swój biznes!"

  1. Brak odpowiednich kwalifikacji, doświadczenia…
    Załóż swój biznes!

    Brawo!!!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki