„Kaczka Dziwaczka” w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie

Dzień 27 marca 2018 roku w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym okazał się wielką niespodzianką dla wszystkich przedszkolaków, a to za sprawą ich rodziców oraz nauczycieli, którzy wcielili się w role aktorów, występując w zabawnym przedstawieniu muzyczno-teatralnym z okazji obchodzonego Dnia Teatru. Tym razem, rodzice zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, przedstawiając treść wiersza Jana Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka.” W tytułową rolę wcieliła się pani Joanna Chmiel – mama Kacperka, która swoim występem rozbawiła całą przedszkolną publiczność. Podobnie zresztą, jak pozostali rodzice (panie: Agata Wołczuk, Ewelina Głowacka, Klaudia Gietka, Milena Kędzierawska, Elwira Dejer, Monika Jachimowicz, Agnieszka Seremak), którzy w humorystyczny sposób odzwierciedlili odgrywane role. Rodzice – aktorzy niesamowicie starali się, aby przedstawienie było przepełnione humorem. Okrzyki radości, oklaski, uśmiech na twarzach dzieci, to najlepszy dowód na to, iż występ spełnił oczekiwania publiczności.

Natomiast zając, który pojawił się na zakończenie przygód Kaczki Dziwaczki, zadziwił nie tylko kucharza, ale przede wszystkim wszystkich milusińskich!
Dyrekcja oraz nauczyciele składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za zaangażowanie i udział w przedstawieniu oraz za wspaniałą zabawę.  Przedstawienie przygotowały: Iwona Olszewska, Magdalena Okoń, Renata Torbicz i Agnieszka Durys.

UM Włodawa

2 komentarzy "„Kaczka Dziwaczka” w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie"

  1. nie poprawne politycznie.

    • Rzygam już takimi bzdurami. Jprd ludzie poza tą zasrana polityka też jest życie.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki