Znamy wstępne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych w powiecie włodawskim

Wielki sukces w mieście odniósł dotychczasowy burmistrz Wiesław Muszyński, który z miażdżącą wręcz przewagą wygrał w pierwszej turze z Andrzejem Odyńcem i Jerzym Wrześniem. Mało tego, Muszyński będzie rządził niepodzielnie, bo ma zdecydowaną większość w radzie miejskiej.

Wielkich zmian nie będzie też w powiecie, gdzie najprawdopodobniej utrzyma się dotychczasowy rozkład sił. Rządzić będzie zapewne koalicja PSL z Łączy Nas Samorząd. PiS pozostanie w opozycji. Ciekawostką jest niewiarygodny wręcz wynik, który osiągnął Adam Panasiuk (PSL), zdobywając ok. 1 tys. głosów w sowim okręgu.

Dogrywka będzie konieczna w dwóch gminach. We Włodawie w drugiej turze zmierzą się Andrzej Rusiński i Dariusz Semeniuk, zaś w Starym Brusie Paweł Kołtun i Anna Fox-Hulme.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Znamy wstępne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych w powiecie włodawskim"

 1. Jak tam? Kogo witamy kogo żegnamy?

 2. Czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi boś biedny. Maxyma Włodawiaków, którzy lubią żyć obietnicami komuchów.

  • Caryca Katarzyna | 22 października 2018 at 13:59 |

   Raczej Włodawianom nie pasowała lista PiS złożona z drobnych geszefciarzy, brunatnych nacjoli, kryminalistów z pozacieranymi wyrokami i niezrównoważonych pieniaczy. Trochę więcej pokory do demokracji i współobywateli. Włodawa to małe miasto ludzie wiedzą ‘who is who’. Nie wystarczy opatulić się pseudopatriotycznymi sloganami i logotypem popularnej partii…

  • a nie przeszkadzają ci obietnice komuchów w rządzie czy tego nie widzisz i nie słyszysz

 3. “ared” – Teraz pewna opcja lubi Białoruś – życzymy powodzenia za rzeką !

 4. no burmistrz czekamy na smietniki wzdluz chodnikow raz dwa

 5. wazne ze burmistrzem nie zostal pisowiec.

 6. Z tego co wiem,to startowało dwóch kiedyś skazanych prawomocnym wyrokiem(zapomnieli się tym pochwalić).Jeden za kradzież dóbr,a drugi za załatwianie egzaminów.Z różnych komitetów ci “tajemniczy” krętacze pochodzą.

 7. PiS-Pych i Szmal . Precz z pseudo patriotyczną szarañczą,
  Włodawianie – mądry wybòr !!!
  Panie Wrzesien daruj sobie już -2 razy nie wchodzi sie do tej samej wody.

 8. To następne lata dobrobytu i inwestycji WIRTUALNYCH!!!!

 9. urodzony we Włodawie | 22 października 2018 at 18:50 |

  poziom rozmowy Włodawian przerażający, i tak uważają nas za wschód, nie róbcie chociaż w tych mało inteligentnych komentarzach z Włodawy aż tak zacofanej miejscowości

 10. Niektórym solowa gierka “niezbyt” wyszła.

 11. Tytuł artykułu zachęca do przeczytania, bo gdzie jak nie na lokalnym portalu szukać wiadomości kto, z jaką przewagą procentową ( tzw nieoficjalne wyniki). Nic z tego. Entuzjastyczne stwierdzenia o “miażdżącej przewadze 60 procentowej”. Rozumiem, że pan redaktor to fan obecnego burmistrza ale rzetelność i umiar to cecha dobrego, mającego fachowe przygotowanie dziennikarza. Jak czytam, to nie tylko miłośnicy zwycięskiej koalicji ( czy raczej partyjki o czerwonym zabarwieniu) tu zaglądają.

 12. Ciotka Klotka | 22 października 2018 at 22:40 |

  Czas na rozliczenia. Panie Burmistrzu oczekujemy że w tej kadencji nie będzie Pan taki wspaniałomyślny tym co pluli Panu w twarz odpowie Pan w należyty sposób

 13. I tym sposobem “trójca świętych komunistów” będzie rządzić miastem,a pionek dalej będzie brał kasę i bawił się za nasze.Fakt,że nie było z czego wybrać też nie jest bez znaczenia.

 14. Wybiera się zawsze mniejsze zło. W tym przypadku każdy inny byle nie przewodniczący SLD. Ta pacynka już pokazała, że nie ma pojęcia o niczym, jedynie co potrafi to bawić się na koszt podatnika.

 15. Cieszy mnie sromotna porażka Jureczka, zero,zero radnych i sam nawet radnym nie został a chciał być Burmistrzem. Więcej pokory.

  • W przeciwieństwie do niektórych on był burmistrzem. I to całkiem długo. PiSowcom pozostają tylko mokre sny

 16. Czy pacynka już dostała wytyczne od SLD-owskiej trójcy jak ma się zachowywać i co robić?

 17. A mocodawcy dzika zostali z kartką pełną wytycznych których nie ma kto realizować,he,he. Ciekawe jak wam pójdzie w powiecie, jakoś nikt nie pała chęcią zawarcia z wami koalicji.

 18. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki