Zmarła zaniedbana 86-latka

Śledztwo w sprawie śmierci 86-latki z okolic Włodawy wszczęła Prokuratura Rejonowa we Włodawie. Starszej, skrajnie zaniedbanej kobiety lekarzom nie udało się uratować.

10 listopada pracownicy ośrodka pomocy społecznej podczas odwiedzin 86-latki zauważyli, że jest odwodniona, głodzona, ma na ciele odleżyny i otwarte rany na rękach, nogach i biodrach. Zawiadomili pogotowie, by zabrać skrajnie wyczerpaną kobietę do szpitala. Postanowili też poinformować o tym prokuraturę. Prokuratorzy wszczęli śledztwo w kierunku znęcania się nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek i stan zdrowia.

Jak udało nam się ustalić, kobieta mieszkała sama, ale miała opiekunów, którzy najwyraźniej o niej zapomnieli. Do szpitala trafiła w takim stanie, że lekarze mimo starań nie byli w stanie jej uratować. Po kilku dniach zmarła.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

3 komentarzy "Zmarła zaniedbana 86-latka"

  1. w jakiej gminie to było
    co robiła opieka, gmina , sołtys, radny.

    • Było dziś w ogólnopolskiej tv ,Kobita była spod Parczewa.Wypowiadała się opieka gminna Sosnowica.Więc trochę przesada z tym ‘okolice Włodawy’ /pzdr

  2. Wychodować kurwy nie dzieci. Mam nadziej, ze długo spać nie będą mogły te jebane potworki. A swoją droga. Odleżyny nie powstają dnia na dzien, co robiła opieka? Jak już było za późno, to pogotowie? Powinni dojechać tym cipom z mopsu…

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content