Złamali zakaz grupowania się

Nie przestrzegali zakazu grupowania – 3 mężczyzn zostało ukaranych mandatami, a sprawę 31-latka rozstrzygnie Sąd Rejonowy we Włodawie. Policjanci przypominają, że w związku z naruszeniem wprowadzonych nakazów, zakazów i ograniczeń dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii grozi nawet do 30 tys. zł kary pieniężnej.

Wczoraj po godz. 15:00 pod jednym ze sklepów we Włodawie policjanci zauważyli 4 mężczyzn. którzy siedzieli na trawniku. Na zwróconą uwagę o zakazie grupowania i polecenie rozejścia się mężczyźni nie zareagowali. W związku z tym, że takie zachowanie narusza przepisy dotyczące zakazu grupowania policjanci poinformowali ich, że popełnili wykroczenie i że zostanie na nich nałożona grzywna w drodze mandatu karnego. Trzech mężczyzn w wieku od 30 do 36-lat zostało ukaranych mandatem karnym, a 31-latek odmówił jego przyjęcia wobec czego niebawem wobec niego zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego we Włodawie.

Policjanci przypominają, że w związku z naruszeniem wprowadzonych  nakazów, zakazów i ograniczeń dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii grozi nawet do 30 tys. zł kary pieniężnej. 

B.Sz.
KPP Włodawa

2 komentarzy "Złamali zakaz grupowania się"

  1. Policjanci zapytali ich kulturalnie “A wy co?” Mężczyźni odpowiedzieli wulgarnie “A my nic” i zaczęło się…

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content