Ze zwichniętą kostką do szpitala. SPZOZ podpisał ważną umowę

Włodawski szpital będzie prowadził badania kliniczne. SPZOZ podpisał umowę z Centrum Medycznym z Wołomina, które testuje plastry na skręconą kostkę. Ruszyła rekrutacja pacjentów, którzy chcieliby wziąć udział w badaniu.

Badania kliniczne mają potwierdzić skuteczność i bezpieczeństwo danego leku. W tym przypadku chodzi o skręcenie stawu skokowego. Udział w badaniu jest dobrowolny i bezpłatny, trzeba jednak spełnić określone warunki.

– W tym przypadku chodzi o osoby ze świeżym i ostrym skręceniem stawu skokowego oraz takich, którzy z tego powodu odczuwają ból podczas chodzenia. Badanie przeznaczone jest dla osób pomiędzy 18 a 65 rokiem życia, które udzielą świadomej zgody na wzięcie w nim udziału – informuje Teresa Szpilewicz, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej we Włodawie.

Placówka podpisała umowę z Centrum Medycznym K2J2 z Wołomina już na początku roku.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Ze zwichniętą kostką do szpitala. SPZOZ podpisał ważną umowę"

  1. A co się stało z zaciągiem ze wschodu? Przecież tyłu lekarzy uciekających przed wojną miało pracować we włodawskim szpitalu! Po raz kolejny widać że pani dyrektor Szpilewicz i pan starosta Romanczuk potrafią tylko bajdurzyc i nie idą za tym ŻADNE konkretne działania. Pojęcia nie macie o zarządzaniu czymkolwiek. W tym przypadku dwa minusy nie dają plusa. Byłe do wyborów!

  2. co za bzdura,,,

  3. totalna bzdura popieram

  4. …a następnie kostkę z “plajzdrem cudownym” wsadzić do pieca na dwie zdrowaśki. Szarlataneria.

  5. Jak tam idzie szukanie lekarzy? Mamy takich specjalistów, którzy potrafili tak chojna ręką obsadzić sranowiska w dyrekcji szpitala i zarządu powiatu że aż dziw że są jakieś kłopoty. Panie Romanczuk i Pani Szpilewicz tak się kończy odtracanie wyciągniętej pomocnej ręki. Gdyby nie wasza buta i zadufanie dziś szpital może wyszedł by na prostą jak wiele innych w regionie. Do tego jednak trzeba wznieść się ponad małostkowość i podziały. Wzywam radnych do podjęcia rozmów nt zmiany starosty.

  6. Wielu jest chętnych testerów,(przepraszam, królików doświadczalnych)?

  7. Grażynę z Hanny na starostę

  8. Dyrekcji włodawskiego szpitala pewnie marzą się zarobki rodem z Hrubieszowa. Dziwne że do tej pory Pan Starosta Romańczuk nie dał podwyżki swojej partyjnej koleżance. Pewnie w pierwszej kolejności zapewnił dobre pobory swoim kolegom z peselu z zarządu powiatu. Dobrze że sejm wydłużył kadencje samorządów to po nowym roku może będzie podwyżka. Przecież szpital tak pięknie dział i jest wzorem dla innych . Pielęgniarki zarabiają godziwie a lekarze sami proszą się o etat ale selekcja jest duża i zostają najlepsi.

  9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content