Zbudują promenadę nad Włodawką. “To ożywi tę część miasta”

To już pewne! Do miasta trafi prawie milion złotych na realizację projektu “Włodawski Trakt Turystyczny – Promenada Nadbużańska”. Samorząd dołoży zaledwie 5 proc.

Promenada powstanie nad Włodawką i połączy ulicę Mostową z ulicą Okunińską we Włodawie. Będzie chodnik dla pieszych, ławeczki, ścieżka rowerowa, miejsca postojowych dla rowerzystów oraz pomost widokowy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

3 komentarzy "Zbudują promenadę nad Włodawką. “To ożywi tę część miasta”"

  1. przecież kilka lat temu ten sam człowiek, który teraz podpisał..mówił, ze tam nikt nie chodzi bo za trudny teren do zejścia..wtf??? teraz już nie za trudny? teraz atrakcyjny?
    Obłudnicy
    do miasta trafi milion zł z tych ośmiu co to uwaliliście. brawo brawo

  2. Powstała w tym rejonie PRZYSTAŃ KAJAKOWA za grube miliony, ożywiła nad wyraz ten rejon, znacząco budowa tej mariny wpłynęła na podniesienie atrakcyjności turystycznej Włodawy,,od samego początku jej istnienia nic tylko spożywanie alkoholu “Nie wiem czy odpłynął lub też zacumował do tej MARINY przynajmniej jeden kajak. Teraz będzie budowa promenady by ułatwić poruszanie się w tym rejonie niezmierzonej rzeszy spacerowiczów . Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o….. to kto będzie wykonawcą tego projektu i kto na tym zarobi grosza.
    Tumany przyklasną na ten strategiczny projekt i będą sie chwalić ,że mieszkają w mieście z promenadą, jednocześnie milcząc o stanie tutejszego rynku pracy , komunikacji miejskiej oraz szansy do życia dla młodych ludzi bo starzy przywykli do wyjazdu za chlebem poza granice .

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content