Zawodnicy SMS Włodawa wystąpili w Mistrzostwach Miasta Biała Podlaska

W dniu 17.05.2026 r. rozegrano Mistrzostwa Miasta Biała Podlaska w tenisie stołowym.

Wzięli w nich udział zawodnicy SMS Włodawa uzyskując następujące wyniki:

Szkoła podstawowa – dziewczęta klasy VI lub młodsze

1 miejsce – Zofia Szmidt

4 miejsce – Maja Szymaniak

4 miejsce – Paulina Kozioł

Szkoła podstawowa – chłopcy klasy VI lub młodsze

17 miejsce – Jan Baum

17 miejsce – Antoni Szmidt

Szkoła podstawowa – chłopcy klasy VII-VIII

4 miejsce – Norbert Poprawski

5 miejsce – Tymon Jaworski

Szkoła ponadpodstawowa – kobiety

1 miejsce – Zuzanna Sadura

Gratulujemy!

Komentuj jako pierwszy na "Zawodnicy SMS Włodawa wystąpili w Mistrzostwach Miasta Biała Podlaska"

Dodaj komentarz



Zabezpieczenie przed SPAMem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przejdź do treści