W dniu 17.05.2026 r. rozegrano Mistrzostwa Miasta Biała Podlaska w tenisie stołowym.

Wzięli w nich udział zawodnicy SMS Włodawa uzyskując następujące wyniki:
Szkoła podstawowa – dziewczęta klasy VI lub młodsze
1 miejsce – Zofia Szmidt
4 miejsce – Maja Szymaniak
4 miejsce – Paulina Kozioł
Szkoła podstawowa – chłopcy klasy VI lub młodsze
17 miejsce – Jan Baum
17 miejsce – Antoni Szmidt
Szkoła podstawowa – chłopcy klasy VII-VIII
4 miejsce – Norbert Poprawski
5 miejsce – Tymon Jaworski
Szkoła ponadpodstawowa – kobiety
1 miejsce – Zuzanna Sadura
Gratulujemy!






Komentuj jako pierwszy na "Zawodnicy SMS Włodawa wystąpili w Mistrzostwach Miasta Biała Podlaska"