Zastępca włodawskiego komendanta odszedł na emeryturę, bo… narozrabiał

Młodszy inspektor Dariusz G. nie jest już zastępcą komendanta policji we Włodawie. Jego nazwisko zniknęło ze strony internetowej komendy. Powód? Funkcjonariusz miał zdemolować drzwi restauracji na zamojskim rynku. Próbował też wtargnąć do nieswojego pokoju hotelowego. Na miejsce zostali wezwani policjanci.

Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 stycznia po imprezie towarzyskiej. Informacje potwierdził nam rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. 

– Niestety, taka sytuacja faktycznie miała miejsce. To zachowanie niegodne mundurowego i oficera policji. Z dniem 17 stycznia młodszy inspektor nie jest już policjantem. Przeszedł na emeryturę – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

– Zastępca komendanta złożył oficjalne pismo, w którym prosi o przejście na zaopatrzenie emerytalne – usłyszeliśmy we włodawskiej komendzie. 

Dariusz G. był zastępcą komendanta policji we Włodawie od lipca zeszłego roku (2022). Nadzorował pion kryminalny. Wcześniej pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Zamościu na stanowisku zastępcy komendanta miejskiego. W policji pracował od 1997 roku.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Zastępca włodawskiego komendanta odszedł na emeryturę, bo… narozrabiał"

  1. W nagrodę emerytura.

  2. Dobra praca.

  3. W USA by “wyleciał” bez prawa do emerytury. Gdyby odpalił z bazuki dostałby wyższą emeryturę. sic………….

  4. Awanturnik poniósł surowe konsekwencje swojego skandalicznego zachowania. “Pan młodszy inspektor został w trybie natychmiastowym zwolniony ze służby. Prokuratura będzie oceniać, czy jego zachowanie nie nosiło znamion przestępstwa” — przekazała Komenda Główna Policji.

  5. Wszyscy policjanci bardzo się ucieszyli z takiego obrotu sprawy…darek był bardzo lubiany i szanowany…

  6. a kiedy helmans odlatuje

  7. Niebawem

  8. A widzisz pan. Tak byś jeszcze pierdzial w stołek, robota malinka, a tak? Ochrona w biedrze?, czy szukanie drzew w nieistniejącym tartaku…

  9. żartowniś taki!!!! psikus!!!!

  10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content