Zaproszenie na XXI sesję Rady Miejskiej we Włodawie

Zapraszam Mieszkańców Włodawy w dniu 28 lutego 2020 r. o godz. 12.00 – na XXI sesję Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41.

Porządek obrad sesji:

1. Otwarcie obrad sesji.
2. Wręczenie pamiątkowych medali z okazji 70-lecia Krwiodawstwa na Lubelszczyźnie.
3. Przyjęcie protokołu obrad XV, XVI, XIX, XX.
4. Informacje Przewodniczącej Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
5. Informacja Burmistrza o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:
6.1. uchwalenia planów pracy Rady Miejskiej i komisji stałych Rady Miejskiej na rok 2020,
6.2. uchwalenia „Wieloletniego planu modernizacji i rozwoju urządzeń wodociągowych
i kanalizacyjnych m. Włodawy na lata 2020 – 2022”,
6.3. przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Włodawa na 2020 rok”,
6.4. przyjęcia obowiązku utrzymania grobów i cmentarzy wojennych na terenie Gminy Miejskiej Włodawa,
6.5. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania
i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, oraz trybu ich pobierania.
7. Sprawozdanie z działalności Rady Miejskiej za 2019 rok.
8. Sprawozdania z działalności komisji stałych Rady Miejskiej za 2019 rok:
– Komisja Rewizyjna,
– Komisja Budżetu i Rozwoju Lokalnego,
– Komisja Oświaty, Kultury i Sportu,
– Komisja Porządku Publicznego.
9. Sprawozdanie za rok 2019 z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Włodawa.
10. Wolne wnioski i informacje.
11. Zakończenie obrad sesji.

Przewodnicząca
Rady Miejskiej
we Włodawie

1 Komentarz do "Zaproszenie na XXI sesję Rady Miejskiej we Włodawie"

 1. A kogo to obchodzi. Tylko diety.

 2. Tyłek bu... | 26 lutego 2020 at 19:51 |

  Nie chcę gejów we Włodawie.

  • idź ty się lepiej ożeń zamiast żyć na kocia lape! Może wtedy dostaniesz jakaś ciepła posadę od partyjnych kolegów i przestaniesz gadać glupoty

  • Faktycznie to straszne, że ktoś może kochać inaczej. Dzieci/młodzież która ma wątpliwości co do swojej orientacji lub jest już pewna, że nie jest hetero od razu piętnujcie by była wyraźnie widoczna i zamykajcie w zakładach np. psychiatrycznych. Przecież oni nie mają, żadnych praw. Później jako wzorowi katolicy pełni miłosierdzia, zrozumienia i miłości do bliźniego swego biegnijcie na nabożeństwo. A kogo obchodzi, że tysiące osób przeżywa dramaty bo żyją w strachu przed obrońcami wiary i porządku moralnego, prawdziwymi Polakami, są prześladowani zamiast żyć z miłością w sercu niezależnie od płci drugiej kochanej osoby. Najgorsze, że większość z Was kreuje się na cnotliwych, wzorowych obywateli i katolików a nie jedno macie na sumieniu. Hipokryzja i obłuda naprawdę ma większość w naszym kraju i to jest najsmutniejsze.

   • nastepny idiota

   • zdrowyheteroseksualnymężczyzna | 29 lutego 2020 at 13:21 |

    Smutek: nie pisz to bez sensu. Ta krzycząca głośno w internecie czerń jest pozbawiona empatii. Wyznają jakiś dziwny kodeks moralny. Taką katolicko- więzienną hybrydę, w której nie ma miejsca na inność. Przez tą przaśność i kołtunerię zawsze tracili i zawsze będą tracić. Szkoda mi osób LGBT z Włodawy i innych zakompleksionych miasteczek. Dorastanie w takiej toksycznej i schizofrenicznej społeczności na bank nie jest łatwe. Trzymajcie się tam.

 3. Wielce szanowny Pan Burmistrz ocenił inną społeczność samorządową jako homofobiczną. Podpisując się jako Pan Burmistrz swoją opinię przedstawia w imieniu mieszkańców Włodawy. Ustawa o samorządzie nic nie mówi o ocenie działań jednego samorządu względem uchwał innego. Może Pan chwalić NASZE Miasto ale nie ma Pan prawa w imieniu mieszkańców oceniać innego samorządu. Na prywatnych stronach jako W. Muszyński może Pan mówić co chce. Myślę zresztą, że definicja homofoba jest tak nieprecyzyjna, że niektóre Pana działania też by pod nią podlegały. Pozdrawiam.

 4. Wydaje mi się, ze warto byłoby zainteresować cenami paliw na włodawskich stacjach. Wygląda mi to na trwającą od dłuższego czasu zmowę cenową. We wszystkich stacjach paliw ceny są bardzo podobne i jednocześnie, średnio wyższe o około 20 gr. na litrze niż np. w stacjach BP w Lublinie. Wystarczy zrobić tankowanie w odległości ok 40 km od Włodawy, by móc zauważyć ten fakt.

  • Prezes Kaczyński widocznie zgubił kanister z którym wystąpił kiedyś na konferencji prasowej. Obiecywał wtedy obniżkę podatków wliczanych w cenę paliwa. Rządzi już druga kadencję a obniżki nie widać. Za to wprowadził lub podwyższył ponad 30 podatków. P.S. Zanim zaczniecie mnie hejtowac wiem że jest teoretycznie tylko szeregowym posłem ale przecież wszyscy wiedzą że to on trzyma wszystkie sznurki i bez jego zgody nic się nie dzieje.

  • Wystarczy pojechać do Wisznic CPN Orlen przy rondzie i ceny 20-25 groszy niższe. Tesco chciało wybudować CPN przy markecie ale przecież niewolono było bo paliwo było by za tanie.

  • takie wilcze prawa rynku

 5. Jak głupie mamy społeczeństwo w tej Włodawie to nie mieści się w głowie. Ciemnogród,kołtuństwo!

  • mieszkaniec | 29 lutego 2020 at 12:24 |

   To fakt 300 osob popierajace Biedronia

   • Słyszałem że tez chciałeś przyjść ale się wstydziłes zamiast tego wysłałeś kolegow żeby ci opowiedzieli jak było xD

 6. czytelniczka | 29 lutego 2020 at 21:34 |

  Z powodu wizyty biedronia wstydzę się za biednych Włodawiaków.

  • Ty się wstydzisz??? po prostu zagłosujesz na innego kandydata i tyle.
   Szkoda jazgotu, to jest wstyd dopiero.

  • I dlatego wysłałeś kolegow na spotkanie żeby ci potem opowiedzieli jak było?xD

 7. Włodawianka | 29 lutego 2020 at 22:15 |

  A mnie martwi zupełnie co innego. Zapewne celowo burmistrz odwrócił uwagę od właściwych problemów i braku realizacji przez niego zadań, o których mówił i obiecywał przed wyborami. Komentatorzy naiwnie połknęli haczyk i brną w głupią dyskusję o LGBT.Być może wąska grupa porusza swoje partykularne interesy i animozje, może niespełnione ambicje. Mnie i miażdżącą większość mieszkańców miasta (tych co mieszkają bądź urodzili się tutaj i zmuszeni byli wyjechać)nie interesuje ten temat zupełnie. Burmistrz sam podjął działania i prędzej czy później poniesie za nie odpowiedzialność, bądź przejdzie to bez echa jako działanie bez znaczenia. Mieszkańców interesuje brak jakichkolwiek działań w kierunku poprawy wizerunku miasta, jego rozwoju, inwestycji i czegokolwiek co zatrzymałoby w jakimś stopniu wykształconą młodzież, a osoby które poświęciły zdrowie pracując dla lokalnej społeczności nadzieję na poprawę egzystencji

 8. Wodzirej będzie tylko pacynką

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content