Zaproszenie na XLV sesję Rady Miejskiej

W dniu 16 lipca 2021 r., o godz. 10:00 – odbędzie się XLV sesja Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

 1. Otwarcie obrad sesji.
 2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
 3. Przyjęcie protokołów z sesji XLIII i XLIV.
 4. Informacja Przewodniczącej Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
 5. Informacja Burmistrza o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
 6. Podjęcie uchwał w sprawie:
  6.1. zmiany uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Miejskiej Włodawa do projektu partnerskiego realizowanego przez Gminę Miejską Drohiczyn pn: „Łączy nas Bug – utworzenie dwóch transgranicznych szlaków kajakowych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej PL-BY-UA 2014-2020”
  6.2. określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu umarzania, odraczania lub rozkładania na raty spłaty, niedochodzenia należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, przypadających Gminie Miejskiej Włodawa lub jej jednostkom organizacyjnym, warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach,
  w których ulga stanowić będzie pomoc publiczną oraz wskazania organu lub osób do tego uprawnionych
  6.3. emisji obligacji komunalnych oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu
  6.4. zmian w budżecie
  6.5. wyrażenia zgody na utworzenie spółki SIM Lubelskie Wschód spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  6.6. zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w tworzonej Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej
  6.7. określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Miejskiej Włodawa na rok szkolny 2021/2022
 7. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie za 2020 rok.
 8. Sprawozdanie z działalności Szkoły Muzycznej I stopnia we Włodawie za rok 2020.
 9. Wolne wnioski i informacje.
 10. Zakończenie obrad.

1 Komentarz do "Zaproszenie na XLV sesję Rady Miejskiej"

 1. czerwonydywanik | 12 lipca 2021 at 12:17 |

  po otwarciu sesji proponuję; przy dźwiękach hymnu pogrzebowego….
  gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!dzwonek !!!!!!!!!!!!chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

  • A co mówią lekarze?

   • Psychiatrzy już po samej ilości stawianych kropek w zdaniu mogą wiele powiedzieć :)Tutaj mamy bardzo dużo kropeczek,więc i problem z głową też adekwatny ;/

 2. Paparuch budowlany | 14 lipca 2021 at 12:15 |

  Pytanie do Burmistrza,proszę o odpowiedź na sesji.Kto tak pięknie układa kostkę granitową na rynku wokół czworoboku,kto to będzie odbierał , czy Unia nie cofnie dotacji?

  • Unia cofnie wszystko bo nie chcemy się we Włodawie szczepić a idzie czwarta fala. Na własne życzenie będziemy izolowani od cywilizowanego świata

   • A potem piąta i dziesiąta… To po grzyba były szczepienia? Jak będzie kolejka fala, pic na wodę fotomontaż. Więcej nie szczepie się!

 3. Czy urządzenie z wentylatorem od klimatyzacji Urzedu Miejskiego musi warczeć w nocy? Jest hałas jednostajny i męczący. Nie powinno się tego wyłączać w nocy? Dla urzędników, to dobrze,ale w okolicy jest hałas. Wiem, niby POmiary, to pewnie 30 dB, ale w nocy jednostajny hałas, to już nie zabawa.

  • musi bo Pani Przewodniczącej jest bardzo gorąco. Żaliła się nawet na sesji.

   • Rozumiem, że w czasie pracy bez klimy gorąco. Chłopaki układający kostkę pracują bez klimy. Ale w nocy Urząd nie pracuje, zresztą w ,,łikendy” też, a klima pracuje i hałasuje.

    • mi tego nie musisz tłumaczyć. też pracuje “na słońcu” i nie płacze publicznie. zadzwoń do Pani Przewodniczącej i jej to powiedz żeby nie gadała głupot. no ale Ona jest ważniejsza niż my szaraczki.

 4. Czy Pan Starosta będzie na sesji? Pani Przewodnicząca obiecała że Go zaprosi żeby opowiedziała o szpitalu. Widzę wszyscy już na wakacjach bo nawet zbiórka pod referendum idzie bardzo powoli. Mam nadzieję że po wakacjach ludzie zrozumieją że nie ma już sensu czekać jeszcze dwa lata na zmianę władzy w powiecie

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.