Zaproszenie na debatę

1 Komentarz do "Zaproszenie na debatę"

 1. Tak się chce “koryta”.

 2. Przecież ci ludzie nie mają żadnych szans na zdobycie mandatu

 3. Dlaczego w tej debacie nie występuję Jacek Chęć, przecież to Włodawian z krwi i kości. Te wybory włodawskich kandydatów to nie są wybory do sejmu to są przymiarki do wyborów samorządowych. Ktoś widzę ma chrapkę na stanowisko burmistrza jako pierwsza kobieta. To nie przejdzie.

 4. Wszyscy tylko nie PiS, takiej głupoty, pychy i złodziejstwa dawno już nie było. Ludzie nie dajcie się kupić za parę groszy nie głosujcie na tych cwaniaków

 5. Do bie A co konkretnie ukradli…odkupili Bank Pekao i wile innych firm,dali ludziom miejsca pracy,zadbali o emerytów, dzieci, przywrócili wiek emerytalny, dają więcej niż poprzednicy podwyżki i rent, emerytur i płacy.Bronia granicy z każdej strony, przywrócili posterunki policji, jednostki wojskowe, wzmacniaja armię,walczą z mafia vat. A Ci co nie kradli mówili pieniędzy nie ma…bo może gdzieś zakopane. Ludzie jak Wam nie wstyd tak pisać ..nawet z opozycji.

  • Marysiu droga, jak objęli władzę to Polska była zadłużona na 200 mld. Po ośmiu latach ich rządów, w projekcie ich ustawy budżetowej na 2024 rok przewidziano zadłużenie na 2 bln. To 9 x więcej. Oni nic nie dali, oni zadłużyli każdego Polaka na ponad 55 tys. zł. Ten dług będą spłacały wnuki Twoich wnuków, jeżeli wcześniej nie zostaniemy Argentyną, albo Wenezuelą. Tamci też pożyczali bez opamiętania, aby populistycznym rozdawnictwem zapewnić sobie władzę, ale w pewnym momencie zabrakło chętnych do dalszego pożyczania. Poprzednicy słusznie twierdzili, że pieniędzy nie ma. Nie ma bo cały czas był i jest deficyt budżetowy. Pieniądze są kiedy jest nadwyżka budżetowa. Ale to w historii Polski po 89 r. jeszcze się nie zdarzyło. Rozumni finansują rozwój z nadwyżek, niecierpliwi z kredytów. Dlatego jedni się bogacą a inni biednieją. W ostatnich 3 latach siła nabywcza Polaków spadła o prawie 30 %, a inflacja pożarła ponad 50 % aktywów każdego Polaka. W rzeczywistości, pomimo tego, że ktoś Ci coś dał, jesteś biedniejsza niż Ci się wydaje i na dodatek zapożyczona na lata wraz z twoimi potomkami. Jak Ci nie wstyd, nie rozumieć tak oczywistych rzeczy…

 6. Oj Marysiu, Marysiu, ależ Ci mózg wyparli. Nie chce mi się z Tobą gadać bo czuję że jesteś tak zmanipulowana przez TVP albo siedzisz przy korycie i sama jesteś zainteresowana manipulowaniem. Mam nadzieję że przegracie z kretesem w niedzielę

 7. Do blee. Jasne że nie chcesz rozmawiać bo głupcy rozmawiają na argumenty.A gdzie i na co poszło te 200mld wojna była,czy pandemia.Ci jeśli zadłużają to coś robią i to zostanie w Polsce.Mozgu mu nikt nie wyprał bo potrafię myśleć i liczyć. A Ty może nie ulegaj emocjom TVN tylko spokojnie pomyśl jak Polak…tak po prostu.

  • Nie wiedziałem, że głupcy rozmawiają na argumenty. Ale cóż z pokorą przyjmuję, że jestem głupcem i jak to głupiec, postaram się, aby wytłumaczyć Ci na co poszły te 200 mld – to dług związany z deficytem budżetowym za lata 1989-2015, czyli średnio rocznie 7,7 mld. W 2024 r wasz rząd założył w tylko jednym roku deficyt w wysokości 165 mld.

 8. Do ble nie jest mi wstyd gdyż potrafię liczyć i myśleć. Skoro jesteś taki mądry to na co poszło te 200 mld…była pandemia, była pomoc sąsiadom w wojnie. A gdzie są pieniadze że sprzedaży majątku narodowego.i komu tu powinien być wstyd. Tyle inwestycji to pieniądze zostają w Polsce. A Ty poprostu pomyśl jak Polak. Bo to dopiero wstyd.

 9. A może inaczej …politykę trzeba odbierać jako kłamstwo a ten kto potrafi umiejętnie kłamać (PIS)rządzi ,czasy na prymitywne kłamstwo powinny odejść bezpowrotnie (PO) nie ma i nie będzie…nie opłaca się sprzedać.. itp.
  A co do referendum …gdyby PIS mu mówił jak to robi PO teraz to nie bierz udziału w referendum to bym ich wyśmiał,pytają się Ciebie czy chcesz pracować do śmierci dla obcego kapitału i jakiś polityk ma mi mówić żebym nie brał w nim udziału bo ma taki interes?
  Chore wypaczenie …

  • Kto ci broni w ogóle nie pracować, jeżeli nie chcesz pracować do śmierci dla obcego kapitału. W tym kraju nie ma przymusu ani pracy, ani obowiązku przechodzenia na emeryturę dopiero w 60, czy 65 roku życia. Jeżeli chcesz możesz przejść i w 40 roku. Nie jest to karane.

 10. Marysia, daj spokój. Z takimi nie dyskutuje się bo zabijają wręcz jadem i nienawiścią. Po przegranych wyborach zarzucą, że sfałszowane. Szkoda czasu i zdrowia!

  • debata buhahahahha i te porównanie tej dziuni co może nadawać się na kochankę prezesa a nie do sejmu wybory 15 października do 11 buhahahhaa, to z tobą się nie dyskutuje

 11. 8 przekazanie i ktoś mi wpiera o moralności, już nie wspomnę o 6

 12. Konkurujący na boisku piłkarze grają ostro, nie operują słowami jak politycy ale kopią się, popychają, doprowadzają nieraz rywali do kontuzji.
  Po meczu podają sobie wszyscy ręce, nieraz wymieniają się koszulkami. Na tym polega sport i nikt na nikogo się nie obraża.
  Politycy traktują siebie nawzajem jako konkurentów politycznych. Operują tylko słowem. Niestety prości ludzie tego nie rozumieją, biorą wszystko “na poważnie” nad interpretują fakty. Przeciwników traktują jak WROGÓW. Za prawdy głoszone przez polityków niektórzy byliby gotowi oddać życie.

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content