“Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej”. Ktoś grozi burmistrzowi śmiercią

Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Włodawy – wiadomość takiej treści, adresowana do burmistrza, trafiła na skrzynkę mailową Urzędu Miasta. Wiesław Muszyński zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Mail z pogróżkami został wysłany pod koniec listopada na adres dostępny na stronie internetowej włodawskiego magistratu.

„Wiesławie Muszyński ty złoczyńco, zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Włodawy. Uj***ę ci łeb kataną tak że będzie fontanna krwi i udokumentuję to aby inni wiedzieli co ich czeka. Nie ma zgody na żadne przymusowe szczepienia – napisał autor wiadomości (pisownia oryginalna).

Adresat wiadomości w tym tygodniu zamierza złożyć w prokuraturze wniosek o ustalenie i ukaranie nadawcy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "“Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej”. Ktoś grozi burmistrzowi śmiercią"

 1. I przez takich idiotów, nawet mądre i zasadne głosy kwestionujące konieczność powszechnych szczepień przeciw Covid-19 oraz wprowadzony reżim sanitarny, zostają sprowadzone do poziomu płaskoziemców. Identyczny mechanizm istnieje w odniesieniu do Islamu, który będąc religią uniwersalistyczną osadzającą się na miłosierdziu, przez odłamy fundamentalistów, takich samych jak odłamy chrześcijańskich suprematystów, sprawiły, że zarówno dla chrześcijan jak i muzułmanów, przeciwstawne religie są synonimem wcielonego zła.

  • A co ty znowu o religii, masz jakieś fobie?

   • To nie fobia. To świadomość ogromu zła jaki wyrządziła i wciąż wyrządzają religie wymuszając na ludziach (poprzez złożony system zależności) wiarę w nadprzyrodzone byty i ich atrybuty, bez ani jednego dowodu. Zakorzeniony, w umysłach większości ludzi wychowanych w społeczeństwach z dominującą rolą religii, mechanizm przyjmowania informacji na wiarę, przekłada się na inne aspekty życia pozwalając całkiem sporej grupie ludzi wierzyć w reptilian, czy śmiertelne zagrożenie jakie niesie szczepionka. Dla niepostrzegających tej zależności powyższy post mógłby być całkiem pomocny, gdyby nie wymagał dodatkowego tłumaczenia tej oczywistości, jak ma to miejsce w tym przypadku.

    • Tylko, że ta Twoja “świadomość” nie jest w stanie zrozumieć i przyjąć, że “ogrom zła”, który przypisujesz religii, wyrządza właśnie hedonizm będący zapewne motywem Twojego myślenia (seleukos!!!), a nie religia mająca u podstaw system wartości oparty na miłości i dobru człowieka.

     • Ha! Rzeczywiście nie jest. Gdybym na Twoim miejscu szukał „motywu” który opisujesz w powyższym komentarzu, szukałbym go raczej w utylitaryzmie, a i to nie jedynie… Wszak nie każdy Grek to hedonista, jak i nie każdy Grek to Seleukos.

      Stoję na stanowisku, że hedonizm w „Twoim” pojęciu jak i religia w moim pojęciu, służy ich zwolennikom – w gruncie rzeczy do tego samego – do osiągnięcia poczucia szczęścia. Czy będzie to szczęście doczesne dla hedonisty-ateisty, czy będzie to szczęśliwość wieczna, dla wyznawcy jednej z monoteistycznych religii, nigdy nie było i nie jest najistotniejsze.

      Odkąd pierwszy cwaniak – mający rzekomo bezpośrednie łącze z nadprzyrodzonym bytem – spotkał pierwszego naiwnego, który w to uwierzył – żadna religia nie zasadzała się na miłości i dobru człowieka. Taka narracja została zapożyczona – przez „pasterzy” – twórców koncepcji Boga – od ponad 300-lat wcześniej stworzonego przez Konfucjusza sytemu filozoficzno-etycznego i stała się obowiązującą doktryną dla bogobojnej „trzódki” Narracja wśród „pasterzy”od zawsze była zgoła odmienna – hodujemy „trzódkę” dla mleka, mięsa i skór.

      Zarówno bezsprzeczny egoizm leżący u podstaw religii, ze strony trzódki – mający na celu przede wszystkim zbawienie własnej duszy, a ze strony pasterzy – wykorzystanie tegoż pragnienia w celu osiągania bogactwa, przywilejów i władzy, jak i wskazany dualizm tej religijnej narracji – prowadzi do dysonansu poznawczego zaburzającego obiektywny osąd sytuacji u osób od najmłodszych lat poddawanych religijnej indoktrynacji. To tutaj bije źródło wszelkiego zła.

 2. Do komentarza: Seleukos | 10 grudnia 2021 at 11:11 |
  Typowy pseudointelektualny bełkot ateisty, bądź skrytego agnostyka 🙁
  Ale dopóki żyjesz jest nadzieja… Nie tacy się nawracali i oby nie po bolesnych doświadczeniach.

  • Mówisz o prawdziwym nawróceniu do słów Jezusa czy do tych uzurpatorów w sukienkach głoszących prawdę?

  • To smutne, że zamiast podjąć próbę zrozumienia tego czego nie pojmujesz, podejmujesz próbę deprecjacji tego. Niestety, to także typowe, dla przedstawiciela zindoktrynowanej trzódki. Ale każdy ma szansę dorosnąć, odrzucić iluzję i zrozumieć. Niektórzy jednak potrzebują na to więcej czasu, a niektórym po prostu intelekt na to nie pozwoli.

   • A mnie zastanawia jedno, skąd masz takie chody na długie komentarze. No chyba że jesteś zatrudniony u K. Pałki

 3. Wlodawiak | 10 grudnia 2021 at 17:31 |

  Popierdoleniec. Uważaj smieciu, jak już będziesz w pace na swoje dupsko. Będzie się działo….

  • A ty wlodawiak tenczowy ze o chłopa dupie marzysz.

  • Och! Ty mój włodawiaku, ależ mnie rozochociłeś… Tylko jeden problem nie do przejścia dla ciebie widzę. Zanim ja do paki trafię, narząd tak chętnie wsadzany w czyjąś żyć Ci zgnije i odpadnie, No chyba, że wcześniej go zestrugasz w oczekiwaniu na spełnienie mokrych marzeń, Tak czy siak już go nie użyjesz. A jeszcze kara boska cię spotka za myśli zdrożne. Oślepniesz czy coś tam takiego… Miłych snów mój ty prawdziwy mężczyzno 🙂

   • U2 teczowo czescia od roweru, spij dobrze. Tylko uwazaj na koziojebcow bo ci boba przeczyszcza

    • mieszkaniec | 11 grudnia 2021 at 23:01 |

     Seleukos w sumie ci współczuje. Nikogo nie odwiedzasz, siedzisz przed kompem i piszesz te swoje wypociny. Weź się umyj, ogol, ubierz i wyjdź to zobaczysz że świat jest piękny.

 4. Seleukos w sumie to podziwiam, ze Ci sie chce wdawac w te dyskusje. Wlodawa to ciasnota umyslowa w swojej masie. Jezeli Twoj swiatopoglad rozni sie od powszechnej, bogojczyznianej papki to zaczna fantazjowac na temat gwaltow analnych na Tobie. Prymitywna spolecznosc napedzana strachem przed innoscia.

  • Ufam, że kropla drąży skałę…

   • mały rycerz | 12 grudnia 2021 at 20:10 |

    Widać już gorzej z tobą, jakim trzeba być idiotą jak np. ci idioci z grupy granicy co udostępniają zdjęcie zmarłego na granicy, gdzie na grobie jest krzyż. Jakim trzeba być idiotą, że wierzą w te bzdury co koleś płynął 6 dni w Bugu. Jakim trzeba być idiotą aby wierzyć w zagubione 4 letnie dziecko. Jakim trzeba być idiotą jak ci aktywiści z Warszawy, Wrocławia nie znając naszych terenów. Nagle się odnajdują i przed przybyciem naszych f-szy docierają do turystów z Białorusi. Jakim trzeba być idiotą i wierzyć Szechterowi, bo to nie jest Michnik. To nie są idioci to są zdrajcy, zdrajcy po sto kroć zdrajcy

  • bob budowniczy | 12 grudnia 2021 at 17:16 |

   Odezwał się mądry inaczej, jak chcesz zobaczysz prymitywa to spójrz w lustro. Czemu czerwone sqwysyny tak nienawidzą Polaków. Jeden idiota to nie większość.

   • te budowlaniec od siedmiu bolesci, wytrzezwiej i zapierdalaj rynek konczyc, bo rok ta zenada trwa ze tez taki kutafony przetargi wygrywaja, nie dosc ze dlugo to jeszcze nie skonczone a juz gory doliny koleiny a laski to obcasy pogubia w tych dwucentymetrowych szparach w kostce

    • bob budowniczy | 12 grudnia 2021 at 19:32 |

     Zapytaj wodzireja ja na niego nie głosowałem.

     • bob budowniczy | 12 grudnia 2021 at 19:35 |

      Trzeba sprawdzić czy tutaj nie uaktywnia się ten haker co groził dla burmistrza. Syfkloaka czy jak mu tam.

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content