Za to kara powinna być tylko jedna!

Nie ma bardziej obrzydliwego przestępstwa niż molestowanie seksualne własnych dzieci. Tego ohydnego czynu miał się dopuścić wobec córki mieszkaniec powiatu włodawskiego. Sprawa światło dzienne ujrzała dzięki szkolnemu pedagogowi. Włodawska prokuratura sprawę potraktowała priorytetowo i dzięki błyskawicznie podjętym czynnościom podejrzany trafił do aresztu.

O tym, że młoda mieszkanka powiatu włodawskiego może być ofiarą pedofila, organa ścigania powiadomił szkolny pedagog, który zauważył w zachowaniu dziewczynki niepokojące symptomy. Zawiadomienie o podejrzeniu pedofilii wpłynęło do Prokuratury Rejonowej we Włodawie w czwartek (17 listopada) po godzinie 14. Szybko wdrożone procedury i zdecydowane działania śledczych sprawiły, że już kolejnego dnia podejrzany o popełnienie przestępstwa mężczyzna został doprowadzony do sądu i aresztowany na trzy miesiące. Ze względu na dobro dziewczynki i jej rodziny Monika Okońska, szefowa włodawskiej prokuratury, nie ujawnia nie tylko miejsca zamieszkania podejrzanego, ale też jego inicjałów ani wieku.

– Małoletnia jest w bardzo złym stanie psychicznym i każdy dodatkowy bodziec może być dla niej fatalny w skutkach – mówi pani prokurator i przyznaje, że śledztwo jest na bardzo wczesnym etapie i przed dokonaniem kolejnych czynności trudno mówić o jakichś konkretach. – Na razie opieramy się tylko na informacji, że podejrzany pokazywał pokrzywdzonej filmy pornograficzne oraz dotykał ją w miejscach intymnych. Czekamy na przesłuchanie małoletniej w obecności biegłego psychologa i seksuologa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Za to kara powinna być tylko jedna!"

  1. A jak Klecha molestuje to jak to tłumaczycie ?

    • ciebie to molestował pies jak spisz pod mostem i jeszcze na ciebie leje posrańcu

  2. Obciąć takiemu j… a przy samej doopie, jak mawia moja znajoma

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.