Za awanturę „zapłacił” aresztem

Wczoraj włodawscy policjanci interweniowali wobec 25-latka, który awanturował się z rodziną. Na miejscu okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary ponad 1 roku i 8 miesięcy przez włodawski sąd. Został skazany za udział w bójce i kradzież. Prosto z interwencji trafił więc do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do więzienia.

Wczoraj wieczorem włodawscy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w mieście. Powodem było wszczynanie awantury przez 25-latka z innymi członkami rodziny. Na miejsce pojechali policjanci, którzy podczas legitymowania sprawdzili dane awanturnika w policyjnych systemach i ustalili, że jest on osobą poszukiwaną.

25-latek bez stałego miejsca zamieszkania od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy we Włodawie dwoma nakazami doprowadzenia za udział w bójce i kradzież.  Policjanci zatrzymali 25-latka i umieścili w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego gdzie spędzi najbliższy ponad 1 rok i 8 miesięcy.

Sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa