Z cyklu – Inni mają gorzej cz. 1

Czyli o tym, co potrafi zrobić urzędnik wydając publiczne pieniądze. Najlepsze jest to, że finalnie zabrakło pieniędzy i ratusz dosypał jeszcze wykonawcy ponad 7 000 PLN.

Łęczna: Prawie rok temu została podpisana umowa na realizacje zakątka relaksu. W założeniu miało to być miejsce do grillowania (spędzania wolnego czasu) dla mieszkańców. Kosztowna inwestycja miała powstać do 16 grudnia 2020. Tymczasem za chwilę będziemy mieli połowę wakacji, a zakątka jak nie było, tak nie ma.

Ktoś powie, zaraz zaraz. Kto zdecydował się na ten zakątek za 60 tysięcy? Otóż o powstaniu tegoż przybytku zadecydowało 19 (słownie: dziewiętnaście) głosów, niezidentyfikowanych mieszkańców naszego miasta. Tak, 19 osób w 19-tysięcznym mieście zdecydowało o wydatkowaniu 60 000 PLN. Demokracja! W Łęcznej pojawiają się już nawet żarty, że głosy oddało kilku urzędników ratusza wraz z rodzinami.. Cytując klasyka, „wybrali to wybrali, na c%%j drążyć temat”.

Pełną wiadomość znajdą Państwo na stronie www.lle24.pl

1 Komentarz do "Z cyklu – Inni mają gorzej cz. 1"

  1. gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!dzwonek !!!!!!!!!!!!chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

  2. zobaczcie co się dzieje w Hannie jaka jest prywata, Wójtowa mienie gminne traktuje jak prywatne
    szok ludzie muszą bronić swojego mienia na Policji.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki