Wyszedł tylko na chwilę do sklepu. Policja szuka zaginionego 61-latka

Od czwartku trwają poszukiwania za zaginionym 61-letnim Władysławem Horszczarukiem z Orchówka.

Mężczyzna po godz. 14 wyszedł z domu do pobliskiego sklepu i kontakt z nim się urwał. Pomimo prowadzonych przez rodzinę, a następnie przez Policję i Straż Graniczną poszukiwań do chwili obecnej nie odnaleziono 61-latka.

Zaginiony ubrany był w krótką kurtkę koloru granatowego, siwe spodnie jeansowe, granatowe klapki, najprawdopodobniej nie miał skarpet i czapki. Mężczyzna ma ok. 176 cm wzrostu, waży około 60 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma zielone oczy. Posiadał kilkudniowy zarost, długie wąsy.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat ewentualnego miejsca pobytu zaginionego proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie: tel. (82) 572-72-90 lub 112.

1 Komentarz do "Wyszedł tylko na chwilę do sklepu. Policja szuka zaginionego 61-latka"

  1. Czerwony z racji miejsca zamieszkania. | 8 listopada 2018 at 18:59 |

    Jak zawsze elbi.pl podaje wiadomości po czasie ba wiadomość została podana już po odnalezieniu się ww osobnika . BRAWO nie ma to jak tzw czutka redaktora hahaah

  2. zarwał się po prostu i tyle

  3. Zdarza sie.

  4. Reżyser Kina Akcji | 12 listopada 2018 at 19:46 |

    Odnalezienie tego człowieka przez włodawską policję przed ukazaniem sie tego ogłoszenia na portalu elbi.p świadczy jedynie o profesjonalizmie i sumiennym, rzetelnym podejściu do obowiązków służbowych. Prawo włodawska policja jestem dumny ,że mieszkam we Włodawie. Tylko jeszcze zróbcie porządek z tymi pijakami .

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content