Wyszczepili sobie milion

W konkursie szczepionkowym Włodawa wykazała się najwyższym w regionie chełmskim wskaźnikiem zaszczepienia (52%) i tym samym otrzymała 1 mln zł nagrody. Burmistrz ma już pomysł, na co wydać te środki, ale zdradzić czy sam dołożył się do tego sukcesu nie chce.

10 listopada nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie ogłoszonego przez rząd konkursu szczepionkowego „Najbardziej odporna gmina” w kategorii dużych, średnich i małych gmin. W każdej kategorii warunkiem uzyskania prawa do nagrody jest osiągnięcie poziomu co najmniej 50 procent zaszczepionych mieszkańców w terminie do końca października br. W kategorii małych gmin w regionie chełmskim najwięcej zaszczepionych przeciw Covid-19 do końca października było w mieście Włodawa.

Tym samym miasto otrzymało 1 milion zł. Laureat może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel, ale koniecznie związany z przeciwdziałaniem pandemii – mogą być to wszelkie czynności związane ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozprzestrzenianiu się, profilaktyką oraz zwalczaniem skutków, w tym społeczno-gospodarczych koronawirusa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Wyszczepili sobie milion"

  1. a może???????…przejscie od tesco do mycenter. KIK,itd albo o światłach na skrzyżowaniu przy targowisku ?????

    • Kto wybudował Mycenter, KIK,itp. niech wybuduje przejście- chodnik. Do mojego domu w centrum miasta nikt chodnika drogi itp. nie buduje.

  2. Rozdać wśród zaszczepionych ,Fama pójdzie w kraj i nie tylko.Wybory wygrane ,popularność zdobyta,ludzie szczęśliwi.Czego więcej może chcieć burmistrz;)

  3. Czy burmistrz jest antyszczepionkowcem?

  4. na podwyszkę dla birmistrza

  5. co z OIOmem w szpitalu , teraz nie ma

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.