Wypadek śmiertelny w Siedliszczu

Dziś po północy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Siedliszczu. 33 letni kierujący Seatem na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pobliskie drzewa. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o rozwagę i ostrożność na drodze!

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło dziś po północy w Siedliszczu w gminie Wola Uhruska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec gminy Sawin kierując seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straił panowanie, zjechał z drogi i ściął kilka drzew. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalili, że nie posiadał uprawień do kierowania.

Podróżujący z nim pasażer, 33-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Był nietrzeźwy. Miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

Skip to content