Wymyślona afera szczepionkowa

Według pokontrolnego raportu oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Lublinie we włodawskim szpitalu nie dochodziło poza kolejnością do szczepień przeciw Covid-19.

Na początku stycznia w mediach pojawiały się informacje, jakoby we włodawskim szpitalu dochodziło do nieprawidłowości przy szczepieniach przeciwko Covid-19. Anonimowi autorzy zarzucali dyrekcji szczepienie poza kolejnością wynikającą z przepisów.

Narodowy Fundusz Zdrowia w Lublinie wszczął procedurę kontrolną w SPZOZ we Włodawie. Przesłuchano kilkudziesięciu świadków, przez prawie 4 tygodnie wertowano dokumenty, w tym listy faktycznie zaszczepionych.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Wymyślona afera szczepionkowa"

  1. Salowych nikt nawet nie zapytał czy chcą się zaszczepić. Świta z administracji już dawno po dwóch dawkach.

  2. PRZYCHODNIA VITA 70+ czekają na szczepienia od stycznia nie ma żadnej informacji tylko każą czekać na telefon podczas gdy w innych przychodniach juz są szczepieni młodsi i przy zapisie od razu maja podany termin szczepienia np. zapisani w marcu juz mają termin na początek kwietnia

    • emerytka | 15 marca 2021 at 19:03 |

      potwierdzam tez czekam od stycznia i podczas zapytania kiedy termin odpowiedź czekać na telefon lub sms , czy każda Przychodnia ma inne przepisy W PRZYCHODNI VITA jest najgorzej ,

  3. jawny przekret przy akceptacji dyrekcji , bałagan jak w całym szpitalu i to trwa nadal

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content