Wybrano nowego dyrektora WDK

Nowym pełniącym obowiązki dyrektora placówki Włodawskiego Domu Kultury został Łukasz Zdolski – włodawianin od kilku lat mieszkający w Lublinie . Zastąpił on odchodzącą na emeryturę Lucynę Lipinską.
Nowy dyrektor został wybrany przez obecnego burmistrza Wiesława Muszyńskiego i pełni obowiązki od 1 stycznia 2016.
– To człowiek z wieloma pomysłami na rozruszenie WDK-u.Bardzo liczę na jego pomysły. mówi Wiesław Muszyński
-To dla mnie wyzwanie ale i nowe doświadczenie. dodaje Łukasz Zdolski

Źródło wlodawa.info

1 Komentarz do "Wybrano nowego dyrektora WDK"

  1. “po” znaczy swój?czemu tak jak było obiecywane w czasie kampanii nie odbywają się konkursy i nie wyłania się w ten sposób najlepszych?skoro nowy dyrektor jest tak dobry jak zapewnia przewodniczący, to wygrałby konkurs i został powołany w normalny sposób.

  2. W Muzeum też nowa Pani Dyrektor nie musiała startować w konkursie. Wystarczyło, że odpowiednio zagłosowała we wrześniowym konkursie i została (od 1 grudnia 2015) na 7 lat dyrektorem muzeum. Jak widać Panu Staroście nie przeszkadza brak kierunkowego wykształcenia, ani to, iż w muzeum w tej chwili nie pracuje żaden historyk, etnograf, muzealnik (z dyplomem). To, że pracownikom tam zatrudnionym wydaje się, że są muzealnikami musi wywoływać uśmiech. Ważne, że będą niezwłocznie wykonywać polecenia Pana Starosty.

  3. Niestety, partyjni jedynie co potrafią to żyć na koszt społeczeństwa, o którym przypominają sobie tylko w czasie kampanii wyborczej. We Włodawie jak widać jest nie inaczej, partyjniacy zatrudniają swoich działaczy, a przeciętny obywatel może się tylko temu biernie przyglądać.

  4. Wodzirej bawi się dalej kosztem miasta.

  5. No Mucha świetna decyzja! Zdolak to naprawdę dobry wybór!

  6. Nowy dyrektor to działacz SLD, czy koles wodzireja?

  7. Dla was wszyscy to działacze sld, psl i innych. Dobrze, że nie widzicie co robi pis w kraju.

  8. “Krzysiu” nie denerwuj się, ale w uzrzędzie miasta, mpgk i jednostkach podległych zatrudniani są działacze sld, albo ich rodziny oraz kolesie wodzireja, co znasz z własnego doświadczenia. Może Ty zdradzisz tajemnicę, czym wyróżnił się nowy dyrektor, że został wybrany.

  9. Może i rozrusza, tylko czy z takimi pracownikami da rade rozruszać?

  10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki