Wspólna do remontu. Będzie obwodnicą z prawdziwego zdarzenia

Włodawa szykuje się do kolejnej drogowej inwestycji. Chodzi o przebudowę ul. Wspólnej, a konkretnie jej fragmentu od drogi wojewódzkiej nr 812 do drogi nr 816. Teraz jest ona w części z betonowej płyty, a w części gruntowa.

– Czas najwyższy to zmienić. Już niedługo ul. Wspólna będzie trasą z prawdziwego zdarzenia, którą w przyszłości będziemy traktować jako północną obwodnicę Włodawy – mówił niedawno burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. Miasto dostało na ten cel dofinansowanie – 4 mln 750 tys. złotych. To kolejne pieniądze, które trafiły do nadbużańskiego miasteczka z Polskiego Ładu.

W przyszłym tygodniu we Włodawie ma się odbyć spotkanie z właścicielami działek zlokalizowanych przy ul. Wspólnej. “Droga będzie budowana na podstawie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Na spotkaniu zostanie przedstawiona koncepcja budowy tej trasy, wskazane zostaną też nieruchomości przewidywane pod wywłaszczenie” – poinformowali w oficjalnym zaproszeniu organizatorzy spotkania, czyli burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński oraz wójt gminy Włodawa Dariusz Semeniuk.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Wspólna do remontu. Będzie obwodnicą z prawdziwego zdarzenia"

 1. Super! Dobra wiadomość dla mieszkańców Włodawy. Oby szybko i sprawnie, no i oczywiście materiały i wykonanie by nas zachwyciło

 2. Byłem na spotkaniu i fajnie to wygląda. Chyba każdy kto mieszka w tej okolicy czeka na tą inwestycje. Trzymam kciuki żeby sprawnie wszystko poszło.

 3. Nareszcie..widać że rzad PiS finansuje samorzadowe inwestycje (Wspólną, Wojewódzka betonówka, Dolhobrody, Suszno(Świerkowa,Tymiankowa) Orchowek (Ojca Tomasza, Leśna i Kolejowa) czy Długa i Chełmska. Za PO i PSL ..było mizernie

 4. wrrrrrrrrrr | 4 grudnia 2022 at 14:25 |

  Ale ul.Wspólna jest jednak wąska. Między budynkiem nadleśnictwa, a blokiem jest mało miejsca. Ta ,,obwodnica” to będzie wąziutka. Tak jak wszystkie nowoprojektowane ulice. Uliczki za Chełmską, za kościołem. Jakoś wąsko.

 5. z Włodawy | 4 grudnia 2022 at 18:21 |

  Za twoje podatki anonimie po 7 latach może PIS coś kapnie dla wiceburmistrza Włodawy.

 6. Obserwator | 12 grudnia 2022 at 00:23 |

  Aby nie wyszło jak z Wojska Polskiego, pieniądze są zabezpieczone , finasowanie , prasa, “ordery” , ble ble ,ale na kawałek ulicy zabrakło, nawet nie odśnieżona – wyborcy patrzcie uważnie, nie na obiecanki ,ale na obietnice

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content