Wpadł na prędkości

Policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej 51-latka, który swoim oplem corsą przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Podczas kontroli wyszło na jaw, że jest osobą poszukiwaną. Kryminalni zatrzymali także poszukiwaną 41-latkę, która na pół roku trafiła do więzienia.

Wczoraj w miejscowości Szuminka policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali 51-latka z gminy Włodawa podróżującego oplem corsą. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Podczas sprawdzania w systemach informatycznych policjanci ustalili, że kierujący jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy we Włodawie do odbycia kary pozbawienia wolności za wykroczenia drogowe. Po wpłaceniu grzywny mężczyzna został zwolniony.

Wczoraj także kryminalni wykorzystując uzyskane informacje zatrzymali 41-latkę z gminy Hanna poszukiwaną nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie. Kobieta miała do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

          
sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content