Wpadł na posterunku

Poszukiwany za oszustwo chełmianin wpadł pod Włodawą. Nie miał dowodu osobistego, który należy okazać przed wjazdem do strefy przygranicznej objętej zakazem przebywania. Dokonujący kontroli policjanci z Chodzieży zatrzymali 49-latka i przekazali go kolegom z Włodawy.

W powiecie włodawskim policjanci kontrolują wszystkie osoby wjeżdżające do miejscowości objętych zakazem przebywania w związku z kryzysem na granicy polsko-białoruskiej. – Funkcjonariusze przede wszystkim sprawdzają pojazdy, dokumenty, legalność przewożonych ładunków i bagaży – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Działania te mają na celu między innymi przeciwdziałanie nielegalnej imigracji.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Wpadł na posterunku"

 1. DO administratora strony | 13 stycznia 2022 at 07:43 |

  Do administratora strony
  Dwa ważne artykuły zamieścił Pan na stronie we wtorek Pierwszy o zamknięciu chirurgii a drugi o wiceburmistrzu. Bardzo dobrze bo zainteresowanie było duże,tematy bardzo ważne dla mieszkańców szczególnie ten o szpitalu- ale nie do końca sprawiedliwie. Dlaczego? , dlatego że dziś mam czwartek czyli minął jeden dzień i kilka godzin a na stronie przed tymi artykułami jest już osiem nic nieznaczących informacji, a więc kto będzie przeglądał całą stronę i szukał kiedy były te artykuły. Jest to nierówne traktowanie podmiotów, które Pan opisuje a mieszkańcy komentują.Niejednokrotnie artykuł wisiał 2 tygodnie na pierwszej pozycji- dlaczego? może dlatego że był komuś ważny? Może już jutro te artykuły będą w archiwum. Szkoda bo myślałem, że traktuje Pan wszystkich równo i rzetelnie. No cóż……. jednak nie.

  • Przyznam się szczerze że nie wiem co napisać sporo się Pan naprodukował. Strona jest prowadzona z zamiłowania, to nie moja praca, artykuły wrzucał według tych zasad:
   jak mam czas to sprawdzam czy sa nowe artykuły i je wrzucam, zdarza się że nie mam czasu to potem niestety może być sytuacja ze wrzucam ich jednorazowo dużo.

   Bardzo proszę o niezarzucanie mi stronniczości…

 2. Zgadzam się. O ile polityczne układanki na naszym łez padole mnie jakoś średnio interesują o tyle kwestia szpitala dotyczy nas wszystkich! Minęły dwa tygodnie ale nadal brak informacji o tym jakie działania podejmuje Pan Starosta Andrzej Romanczuk i Pani Dyrektor Szpilewicz w celu przywrócenia oddziału chirurgii. Czy w lutym oddział wznowi pracę? Co mają zrobić ludzie w przypadku potrzeby pomocy chirurgicznej? Czy w razie nagłego zdarzenia w naszym szpitalu pacjent otrzyma pomoc czy lepiej od razu jechać do szpitala w Chełmie, Łęcznej, Lublinie czy nawet Białej? Takie informacje powinny się od razu pojawić w oficjalnym oświadczeniu. Ludzie muszą wiedzieć gdzie szukać pomocy w nagłych przypadkach. Podobnież w starostwie pracuje dziennikarz lojalnej gazety, dlaczego więc mieszkańcy są w tym temacie tak słabo informowani? Halo starostwo pobudka!

 3. Wystarczy logicznie pomyśleć. Planowaną operację można przenieść do pobliskich szpitali. Natomiast nie możliwe jest w wypadku czy zdarzeniu, gdzie pacjent na już musi być operowany. Wysłanie karetki do Chełma lub ściągnięcie śmigłowca z LPR to zwłoka co najmniej kilkadziesiąt minut, które mogą być śmiertelne dla pacjenta.
  Nie pytaj starosty. On jest karierowicz ale nie gospodarz. PKS też tak “ratował”, że upadł. A szpital z nieudolną dyrekcją może jest nadzieja, że jeszcze rok jego kadencji jakoś wytrzyma. I nawet burmistrz chcąc wygrać przyszłoroczne wybory szuka już innego koalicjanta.

 4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content