Włodawskie szkoły na medal według rankingu PERSPEKTYW

Włodawskie szkoły średnie znalazły się w rankingu pisma „Pespektywy” na najlepsze ogólniaki i technika. W tej rywalizacji I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki wyprzedziło II LO im. Andrzeja Frycz Modrzewskiego. Wśród techników uwzględniono ZSZ nr 1.

Ranking „Perspektyw” odbywa się rokrocznie i dotyczy najlepszych liceów i techników w Polsce oraz w poszczególnych województwach. Akcja ma pomóc uczniom ostatnich klas szkół podstawowych w zdecydowaniu, gdzie chcą kontynuować swoją edukację. Podczas badań brano pod uwagę sukcesy w olimpiadach przedmiotowych oraz wyniki matur zarówno z przedmiotów podstawowych, jak i dodatkowych. W przypadku techników uwzględniono także wyniki egzaminów zawodowych.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

4 komentarzy "Włodawskie szkoły na medal według rankingu PERSPEKTYW"

  1. A szpital też mam jakieś dobre miejsce w rankingu? Orzeł się nie liczy!!

  2. Gratulacje dla kadry nauczycielskiej i młodzieży zacnego ILO im. Tadeusza Kościuszki. Róbcie swoje najlepiej jak potraficie, bo wielu z tego grona to wspaniali ludzie. Powodzenia!

  3. Brawo! Brawo uczniowie nauczyciele i brawo dla Pana starosty! Ciężka praca procentuje. Zmieniajcie nasz powiat na lepsze trzymam kciuki

  4. 687 miejsce

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content