Włodawianka została bez wału

W ubiegłym tygodniu ktoś ukradł z boiska treningowego Włodawianki wał służący do wyrównywania murawy. Ryszard Nilipiuk, prezes klubu, apeluje do wszystkich, którzy mogą coś w tej sprawie wiedzieć, by podzielili się informacją. Za pomoc w odzyskaniu sprzętu przewidziana jest nagroda.

– Sprzęt ten pozyskaliśmy kilka lat temu od drogowców i od tamtej pory służył nam wyrównywania powierzchni boiska przy sztabowej mówi prezes Włodawianki Ryszard Nilipiuk. – Bez niego pielęgnacja murawy jest praktycznie niemożliwa, dlatego apelujemy o pomoc do wszystkich, którzy wiedzą, gdzie ten sprzęt może się obecnie znajdować. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda. Być może po ukazaniu się tego artykułu sumienie ruszy złodzieja. Jeżeli tak się stanie, nie będziemy wyciągać wobec niego żadnych konsekwencji – dodaje Nilipiuk. Jak dodaje Tadeusz Klepacki, złodzieje musieli załadować sprzęt na lawetę, bo nie ma innego sposobu na jego wywiezienie. – Odwiedziliśmy punkt skupu złomu, ale tam wału nie było. Teraz planujemy objazd okolicznych wsi, może znajdziemy kogoś, kto sprzęt widział – planuje Klepacki.
W piątek (19 lutego) władze Włodawianki zgłosiły kradzież na policję. Teraz ciężkiego sprzętu szukać będą i funkcjonariusze. Pomoc deklarują kibice włodawskiego klubu.

Źródło – Nowy Tydzień

1 Komentarz do "Włodawianka została bez wału"

 1. Ale Wał …

 2. żelazny | 2 marca 2016 at 19:03 |

  oddali dla parczewa razem z 8 milinami złotych dotacji na remont włodawy

 3. Okres przedawnienia, który wynosi 10 lat, kończy się 14 kwietnia 2016 r. Do tego czasu wnioski o zwrot za kartę pojazdu mogą jeszcze złożyć osoby, które nabyły i zarejestrowały pojazd w okresie od 23 lutego 2006 r. do 14 kwietnia 2006 r.

 4. Oddac Nilipiukowi wała!!!

 5. Składnica złomu | 4 marca 2016 at 23:56 |

  Oddać? A takiego wała!

 6. Wańka Wstańka | 6 marca 2016 at 20:46 |

  Takiego wała jak Polska cała!!

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki