Włodawa. Udało się! Są pieniądze na miejski klub seniora!

– Dostaliśmy dofinansowanie w ramach rządowego programu Senior+, chodzi o kwotę ponad 140 tys. złotych. Koszt całej inwestycji szacowany jest na ponad 224 tys. – poinformował burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

– Ta wiadomość z pewnością ucieszy naszych mieszkańców, a także m.in. panią radną Janinę Klimczuk, która wiele razy apelowała o utworzenie w mieście takiej placówki – dodał.

Interpelacja w tej sprawie wpłynęła na biurko burmistrza jeszcze w ubiegłym roku. “Społeczeństwo polskie starzeje się, włodawskie także. Ponad 30 proc. mieszkańców Włodawy jest w wieku 60+. Dlatego istnieje duża potrzeba funkcjonowania miejsca zwanego Klubem Seniora, tak jak ma to miejsce w sąsiednich gminach. (…) Wielu seniorom trudno jest wyjść z domu, jednakże gmina powinna czynić starania, aby silniej aktywizować społecznie swoich najstarszych mieszkańców” – argumentowała radna Klimczuk.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

3 komentarzy "Włodawa. Udało się! Są pieniądze na miejski klub seniora!"

  1. Powinien o tym poinformować zastępca burmistrza, bo gdyby nie on nic byśmy nie dostali we Wlodawie z lewicowym burmistrzem…

    • Tylko czy to wina urzędującego burmistrza.Nie było przed wyborami mowy o jakimś vice-burmistrzu.Ktoś na niego głosował?Ile głosów dostał?Może ktoś coś wie? Jeżeli wszystko rozbija się o pieniądze,to po co wybory?Niech wyjdą ci mądrale z Sejmu i powiedzą ludziom -wybierzecie nas,będą dla was pieniądze.Wybierzecie ich -to bida was spotka.Po co się oszukiwać-kawa na ławę pisie.

  2. To jest właśnie sk…….stwo że dostają tylko pisowskie samorządy a pieniądze są przecież z naszych podatków. A zwolennicy pislamu nie pracują nie płacą podatków a dzielą naszą wspólną kasę i dają tylko swoim. Jest się czym chwalić panie Holaczuk ?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content