Włodawa miastem monitorowanym

130 kamer pojawi się w tym roku na ulicach Włodawy. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach rewitalizacji miasta.

– Wybraliśmy wykonawcę, który rozpoczął już prace. Są na etapie infrastruktury podziemnej, gdzie będzie biegła linia szerokopasmowa – tłumaczy burmistrz.

Miejski monitoring zostanie uruchomiony przed końcem tego roku.

– W ten sposób dołączymy do miast monitorowanych. Odpowiednie oznaczenia, znaki informujące o tym, że wjeżdża się do miasta, w którym jest bezpiecznie, pojawią się już na włodawskich rogatkach  – wyjaśnia burmistrz.

Bo jak zapewniają urzędnicy, chodzi  właśnie o bezpieczeństwo. Kamery zostaną zamontowane głównie w centrum Włodawy. Wybór miejsc nie był przypadkowy. To miejskie ulice i duże skrzyżowania, rejony szkół, skwerów i miejskich parków.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawa miastem monitorowanym"

 1. Jak to 130 ??Może 13 kamer?130 kamer w takim małym mieście to dosłownie na każdym rogu dwie lub trzy..;/

 2. Ale po co te kamery? W nocy i tak niczego na nich nie będzie widać bo światło oszczędne niespecjalnie rozjaśnia drogi .

 3. Człowiek prawy | 17 listopada 2021 at 21:51 |

  Kiedyś marzyłem, no może nawet trochę zabiegałem żeby zainstalowano kamery na trasach wylotowych z miasta(góra pięć), ale nie było na to środków. Miało by to niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców miasta. Teraz 130 myślę, że to jest “lekka” przesada. No, ale zmieniło się myślenie i to napawa optymizmem.

 4. Po co te kamery. Raz już były i co? Wielki niewypał – obsługujący je strażnicy nigdy nic nie widzieli nawet jak sceny miały miejsce gdzie obejmowała kamera. Jak zapis był potrzebny do sądu lub policji – raptem i to niby przypadkowo nic się nie nagrało. Teraz będzie to samo więc kasa wyrzucona w błoto, a dokładniej na kostkę brukową z której słynie teraz to miasto

 5. Chciałam serdecznie podziękować naszym wszystkim Służbom mundurowym , za ich wspaniałą pracę dziękuje z całego serca i życzę dużo zdrowia wytrwałości i ,żeby to się wszystko szczęśliwie skończyło i ,żeby wszyscy wrócili szczęśliwie do swoich rodzin.

 6. 1. Dobrze, że nie było i nie ma przejścia z Białorusią.
  2. Migranci są w Białorusi.
  3. Państwo Białoruś przeprowadza atak na Polskę.
  4. Czas zbudować zaporę na Bugu, żeby podnieść poziom wody w rzece. Zaporę na polskim odcinku.

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content