Włodawa. Elżbieta Korszla wygrała konkurs na dyrektora SP ZOZ we Włodawie

Do 29 stycznia pełniła obowiązki dyrektora szpitala pod odejściu Teresy Szpilewicz. Po rozstrzygnięciu konkursu wiadomo już, że przez kolejne sześć lat będzie kierować tą placówką.

Dotychczasowa dyrektor Teresa Szpilewicz z końcem 2023 roku przeszła na emeryturę. Świeżo mianowana dyrektor była jej zastępcą.

W grudniu zeszłego roku Rada Powiatu we Włodawie powoła komisję konkursową na stanowisko dyrektora SP ZOZ. Zgłosiło się czterech chętnych, z których jeden odpadł za względów formalnych. Ostatecznie konkurs wygrała właśnie Elżbieta Korszla.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawa. Elżbieta Korszla wygrała konkurs na dyrektora SP ZOZ we Włodawie"

 1. NO TO SIĘ NIC NIE ZMIENI!!!!

 2. Jak przywróci oddziały zamknięte to znaczy ,że dba o szpital!!!

 3. eee…ze starego układu. Nihil novi. Marne to. Nowy starosta ma problem .

 4. Halo Włodawa | 8 lutego 2024 at 19:50 |

  No i co? Pan były starosta was ograł jak dzieci. Nowa Pani dyrektor chyba dość długo pracowała z poprzedniczka więcej szanse że się coś zmieni są nikłe. Sam Pan byly starosta też zagrał wszystkim na nosie. Jak tylko pojawiła się okazja czmychna na ciepłą posadę gdzie już nie musi poddawać się ocenie wyborców. Ale za to rozliczymy radnych!!!! Tych rządzących i opozycyjnych. A przy okazji jak się państwo bawili razem na wschodach? Fajnie było? Cała sprawa ma tylko jeden+/- że i do naszego grajdołka dotarła moda na rotacyjnych rządzących. Pierwszym naszym rotacyjnym/dwumiesiecznym starosta został Pan Adam Panasiuk. Gratulujemy przejścia do historii. Tylko czy aby na pewno jest czego gratulować?!

  • Radni dobrze się bawili. Buraki były na szczęście na talerzu – nie przy stołach:)

   • To już jest szczyt chamstwa!!! | 9 lutego 2024 at 18:50 |

    Halo Włodawa! Czy wy to widzicie?!?! To jawne chamstwo i plucie mieszkańcom powiatu w twarz!!!! Bardzo dobrze że humory wam dopisują. Rozliczymy Was juz na początku kwietnia! Ani opozycja ani rządząca większość nie zrobili NIC!!!! aba cokolwiek zmienić na lepsze w tym upadającym powiecie. Najlepszy przykład to szpital. O tym że jest źle i coraz gorzej pracownicy i mieszkańcy mówili od dawna. Wtedy opozycja miała ważniejsze sprawy na sesji np pozowanie do zdjęć nadwornego propagandysta waldusia. Rządzący natomiast nawet nie patrzyli w tamtą stronę bo po co? Przecież jesteśmy tacy fajni. Dopiero jak szambo wybiło nagle jedni składają interpelację apele i inne g@#@& a drudzy wybielali swoją nieudolność zwalając pna sejm rząd sejm … krokodyla z jez. Białego i Bug wie jeszcze co . Jesteście banda nieudaczników którym zależy tylko na tym żeby ładnie na zdjęciu w gazecie wyglądać!!!! Już niedługo zobaczycie jaka wam kampanię zrobimy. Na szczęście wszystko jest nagrane i nie będzie wątpliwość co kto i kiedy powiedział . To samo tyczy się radnych miejskich i gminnych z KAŻDEJ gminy! Podliczymy i pokażemy mieszkańcom ile kosztują nas wasze zabawy w wielkich państwa radnych. Zabola co niektórych wyniki wyborów oj zabola,!!!!!

 5. W komisji konkursowej byli przecież również Ci, którzy zawsze krytykowali władze szpitala a więc rozumiem że ten wybór to również ich sprawa

 6. Konfederacja | 10 lutego 2024 at 15:58 |

  Trzeba pamiętać że rządzi PSL I SLD miastem i powiatem więc dalej na nich głosujcie

 7. Oj pomyłka! Miastem rządzi SLD I PIS

 8. Co Miasto?! Rada powiatu powołała komisję konkursową. Napiszcie raczej jakie plany ma nową dyrektor

 9. Miastem rządzi SLD i Holaczuk nie mylić z PIS, a powiatem SLD i PSL

 10. No, dobre. Wielo, wieloletni szef powiatowy PIS nagle nie ma nic z nimi wspólnego. Coś jak poseł Szrajber i inni z PIS, którzy startują do wyborów samorządowych udając to samo,a więc nie reprezentują tej bandy

 11. Nigdy nie było w mieście koalicji SLD i PIS Muszyński zawarł tylko pakt z Holaczukiem ale nie z PIS

  • I to najbardziej boli Pana Mariusza. Jemu się od lat marzy ciepła posada a nie zesłanie do jakiejś gminy i to jeszcze poza powiatem. Przeciez on się tam marnuje! Ja Czerepach z serialu Ranczo!

  • Ale była w powiecie. Ta sama sitwa.

 12. Gratuluję Panom Konicznemu i Zańko wyboru dyrektora

 13. też tym panom gratuluję wyboru! Stary układ, stare metody, styl. Zwijanie.

 14. Weźcie sprawy w swoje ręce. Wystarczy wystawić dobrych kandydatów i wziąć udział w wyborach. Wpisy z krytyka tylko nic nam nie dadzą. Znowu ktoś za nas wybierze. A może o to chodzi?; bo kogo będziemy opluwali w necie?, anonimowo…

 15. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content