Włodawa: Coraz więcej nauki zdalnej

Koronawirus dezorganizuje nowy rok szkolny. W wielu placówkach oświatowych na terenie naszego regionu wykrywanych jest coraz więcej zakażeń. Chorują dzieci i nauczyciele. We Włodawie jest pod tym względem dosyć spokojnie, ale część klas zostało już skierowanych na naukę zdalną.

Jak udało nam się dowiedzieć, zakażenie koronawirusem wykryto u dwóch uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

– Nie można mówić w tym przypadku o żadnym ognisku. Są to pojedyncze przypadki. W związku z tą sytuacją na naukę zdalną zostały skierowane dwie klasy VII – informuje Janusz Korneluk, dyrektor SP nr 3 we Włodawie.

Uczniowie klas, o których mowa, naukę on-line rozpoczęli 23 września, ale już w poniedziałek (4 października) wrócili do szkoły. Na szczęście nie odnotowano tam więcej zakażeń.

Od 23 września lekcje w domach rozpoczęli również uczniowie sześciu klas Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawa: Coraz więcej nauki zdalnej"

  1. Może w końcu ktoś zacznie kontrolować te słynne: dystans, dezynfekcja, maseczki w szkołach. Mozna zauważyć jedynie dezynfekcję, poza tym to fikcja! Lepiej zapobiegać czy leczyć?

  2. Rok szkolny 2018/19 strajk nauczycieli od marca praktycznie do końca roku, 2019/20 covid nauka zdalna pozorowana, 2020/21 covid nauka zdalna ułomna, 2021/22 nauka zdalna szarpana,
    “Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.” Cytat pochodzi z aktu fundacyjnego Akademii Zamojskiej, 1600 r.

  3. Wszyscy w maseczkach i z zachowaniem dystansu na prelekcji! Oby nie skończyło się tak, że kolejne klasy znów pójdą na zdalne.

  4. Zawsze jesienią/zimą jest więcej zachorowań, ludzie wyluzujcie. Ile lat jeszcze będziemy się bawić w zimowe zamykanie i letnie otwieranie??!!!!!!!

  5. Ciemnym, niewykształconym narodem łatwiej rządzić. Rzuci się takim pincet +, nauki jak najmniej, dużo religii i gitara. Do tego zmierzamy

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content