Włodawa: Chirurdzy znowu operują pacjentów

Po miesiącach negocjacji dyrekcji włodawskiego szpitala udało się dojść do porozumienia z chirurgami. Zamieniony na internę oddział chirurgiczny wznowił działalność. Pierwsi wymagający operacji pacjenci trafili już pod opiekę specjalistów.

– To dobra wiadomość. Mam nadzieję, że oddział będzie funkcjonował normalnie, bo pacjenci nie powinni szukać pomocy w szpitalach oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów. Dziadka czeka operacja dłoni. Zrobiliśmy rozeznanie, dziadek może zostać zoperowany w Chełmie albo w Lublinie, ale skoro chirurgia we Włodawie już pracuje, to może jednak zdecydujemy się na zabieg bliżej domu – powiedziała nam pani Anna, włodawianka. – Mam nadzieję, że kłopoty na chirurgii udało się zażegnać na dobre – dodała.

Oddział chirurgii z pododdziałem ortopedii wznowił działalność tuż przed świętami, 16 kwietnia. – Na oddziale pracuje zespół lekarzy, którzy wcześniej opiekowali się pacjentami, na zasadach umów i ustaleń z ubiegłego roku – informuje dyrektor włodawskiego SPZOZ Teresa Szpilewicz.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Włodawa: Chirurdzy znowu operują pacjentów"

  1. Szkoda dziadka- specjaliści???????????????

  2. Ja to nawet bym nie dał obciąć paznokci takim specjalistom

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content