Wjechała do rowu na krajówce

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 82. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym m-ki Volkswagen, 28-letnia mieszkanka Włodawy, na łuku drogi nagle straciła panowanie nad autem. W efekcie doprowadziło to do przewrócenia pojazdu na bok. Apelujemy o ostrożność.

Dzisiaj po godzinie 12:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 82. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że kierująca pojazdem m-ki Volkswagen 28-letnia mieszkanka Włodawy na łuku drogi w wyniku niedostosowania prędkości straciła panowanie nad pojazdem doprowadzając do zjechania do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Kierująca jechała sama, była trzeźwa. Na szczęście nie odniosła obrażeń.

Apelujemy o ostrożność na drogach i dostosowywanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że oprócz stosowania się do przepisów ruchu drogowego musimy dodatkowo zwracać uwagę na szybko zmieniające się warunki atmosferyczne, stan nawierzchni jezdni oraz widoczność aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom. 

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

3 komentarzy "Wjechała do rowu na krajówce"

  1. wrrrrrrrrrr | 12 września 2023 at 17:05 |

    Nic tak szybko się nie zmienia jak przepisy o ruchu drogowym i taryfikator mandatowy.

    • Odpuścili bo za pasem wybory i trzeba się przypodobać wyborcom.Kogo obchodzi zwiększona ilość rannych czy zabitych w wypadkach..

  2. Ciekawe co było przyczyną ,telefonik ?Jak tak się dobrze przyjrzeć w tej grupie wiekowej, większość jeździ z komóreczką w łapce.Później zdziwienie ,że zakręt się nagle wyłonił lub pieszy.Kobiety najgorsze ;telefon w łapie lub między udami na chwile,pieszych nie widzą na przejściu,jadą nieświadomie.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content